Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Geçmişten Günümüze İpek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Geçmişten Günümüze İpek PDF EPUB


Ann Weil

Geçmişten Günümüze İpek - Ann Weil pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ann Weil
DOSYA BOYUTU 5,17
TARİH 2018-07-10
ISBN 6053121206
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. İlgi çekici bilgiler, eğlenceli ayrıntılar ve etkileyici görsellerle dolu olan her bir kitapta farklı bir konuyu tüm yönleriyle keşfedeceksiniz.

...abrikası var görmeye,gezmeye değer.Soufli güzel ... (PDF) GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE İPEK YOLU'NUN... - Academia.edu ... ... 6.25 TL. Geçmişten Günümüze - İpek-TÜBİTAK Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz. Elektrik. Pamuk. Cam. Yün. İpek ve Su yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. 6593 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı ... Geçmişten günümüze ipek ... . 6593 TL. Dil: Türkçe Basım Tarihi: 2017 Baskı Sayısı: 1. BASKI Kitap Boyutu: 210x240 mm Ağırlığı: 1 Cilt Bilgisi: Ciltsiz Kağıt Bilgisi: 135 gr kuşe parlak Kapak Bilgisi: 350 gr Parlak Kuşe. 6.25 TL. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor. Geçmişten Günümüze serisi gündelik hayatımızda önemli bir yer tutan Tuz, Elektrik, Pamuk, Kauçuk, Sabun, Kâğıt, Cam, Yün, İpek ve Su'yun tarih boyunca yaşadığı serüveni anlatıyor....