Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Patime Anlat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Patime Anlat PDF EPUB


Melinda Metz

Patime Anlat - Melinda Metz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Melinda Metz
DOSYA BOYUTU 11,87
TARİH 2018-07-13
ISBN 6051922188
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Ama hayatında en son istediği şey bir erkek. Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir siteye taşınıp tüm geçmişini geride bırakmış. Kedisi MacGyver ile başladığı yeni yaşamında ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyor. Bu dönemi kimsenin bozmasına izin vermeyecek. David adındaki adam da bu kararı değiştiremez. Çok yakışıklı olsa da fark etmez. Birbirinden güzel cupcake’ler yapsa da… Ama kedisi MacGyver’ın onun için bambaşka planları var. Biricik insanının mutlu olmasını, yalnızlık kokusundan kurtulmasını istiyor. Sadece sahibinin değil insanların hiçbirinin yalnızlık kokmasını istemiyor. Bunu engellemek için de her şeyi yapıyor. Bu, geceleri insanların evinden bir şeyler aşırıp diğer evlere taşımak anlamına gelse bile. Başta insanı olmak üzere bütün yalnızların mutluluğu iki patisinin ucunda… Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek! Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor.

...anı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor ... Patime Anlat Sözleri ve Alıntıları ... . 19.44 TL. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Tabii ki istediği sonuca ulaşmadan asla vazgeçmeyecek!Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli... Bestseller. Patime Anlat. Patime Anlat. Barkod 9786051922188. Stok Durumu TÜ ... Patime Anlat | bkmkitap.com ... ... Bestseller. Patime Anlat. Patime Anlat. Barkod 9786051922188. Stok Durumu TÜKENDİ. Patime Anlat Patime Anlat Melinda Metz Hep Kitap Jamie otuz dört yaşında ve bekâr. Bu onun yılı. Annesinden kalan miras sayesinde masallardan çıkma bir... - Patime Anlat. 22.20 TL. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. "Patime Anlat". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 15,00 TL. Sepete Ekle. Patime Anlat. Melında metz. Satıcı. Başarılı gençlik kitaplarıyla okurlarının kalbini kazanan Melinda Metz ilk yetişkin romanı Patime Anlat ile herkesi eğlenceli, sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Tanıtım Metni....