Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sıfır Noktasına Çekilmek e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sıfır Noktasına Çekilmek PDF EPUB


Semir Eşki

Sıfır Noktasına Çekilmek - Semir Eşki pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Semir Eşki
DOSYA BOYUTU 4,68
TARİH 2018-07-23
ISBN 6052969571
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Günümüzde neredeyse herkes ciddi bir zihinsel karmaşa içinde…Felsefe, psikoloji, bireysel gelişim üzerine kitaplar okunuyor; sosyal medya, seminerler, kurslar, meditasyon çalışmaları… Ancak zihinsel karmaşa azalmıyor, hatta daha da artıyor gibi.Bilimlerde yaşanan paradigma değişimi; internetin sınırsız, kontrolsüz bilgi bombardımanı ve manipülasyonları… Zihinsel karmaşayı olumsuz etkiliyor.Bu zihinsel karmaşadan nasıl çıkılabilir?Öncelikle yüzeysel, hızlı çözüm önerilerinden uzak durmalıyız, konu bizim yaşamımız ve Nazım’ın dediği gibi yaşamı ciddiye almalıyız.Tüm bu karmaşanın dışına bir adım atarak başlayabiliriz, zihnimizi bu karmaşanın yükünden kurtarmayı başarabilirsek, o zihinsel hafiflikle kendi yaşam yolumuzu adım adım kurabiliriz.Bu zihinsel hafiflik, ciddi bir sorgulama bilinciyle herkes tarafından kazanılabilir.Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı.

... noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak ... Sıfır Noktasına Çekilmek - Semir Ekşi ... ... Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı. 16.80 TL. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorg ... Sıfır Noktasına Çekilmek Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . 16.80 TL. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak... 16.80 TL. Sıfır Noktasına Çekilmek-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 16.32 TL. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak... Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı. Semir Eşki. Günümüzde neredeyse herkes ciddi bir zihinsel karmaşa içinde… Felsefe, psikoloji, bireysel gelişim üzerine kitaplar okunuyor; sosyal medya, seminerler, kurslar, meditasyon çalışmaları… Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde adım adım çözmeyi ve zihinsel bir berraklıkla yeni bir başlangıç yapmayı mümkün kılacak bir sorgulama zemini olarak hazırlandı. 18.72 TL. Sıfır noktasına çekilmek kitabı zihinsel karmaşayı deneyimsel temelde ad...