Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tom Gates 6 / Özel mi Özel Sürprizler (Sen Öyle San!) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tom Gates 6 / Özel mi Özel Sürprizler (Sen Öyle San!) PDF EPUB


Liz Pichon

Tom Gates 6 / Özel mi Özel Sürprizler (Sen Öyle San!) - Liz Pichon pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Liz Pichon
DOSYA BOYUTU 3,39
TARİH 2016-03-05
ISBN 6052031872
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Duyduk duymadık demeyin:Eski dostunuz Tom Gates muhteşem, harika, inanılmaz, dâhiyane, fantastik derken şimdi de özel mi özel SÜRPRİZLERLE geri döndü!..Meteorolojinin günlerdir uyarıda bulunduğu kar yağışı nihayet başladı. Yaşasın! Kar demek TATİL demek!.. Peki, dışarıda Derek’le kardan adam yapmak varken Tom neden koca bir tatil gününü gıcık Marcus’la birlikte geçirmek zorunda kalsın ki?Fosillerin yaklaşan 50. evlilik yıldönümleri için her kafadan uçuk bir kutlama fikri çıksa da Tom’un hiç de yabana atılmayacak bir önerisi var: Hep birlikte bir eğlence parkına gitmek!Bu arada Marcus’un YILDIZ ÖĞRENCİ rozeti alması Tom’u fena halde sinir etmiş durumda. Ne yapıp edip o da bu rozeti almalı. Tabii önce Bay Bilgili’nin gözüne girmeyi başaracak kadar etkileyici bir numara bulmalı…Küçücük odasını kar fırtınası nedeniyle evlerine sığınan iki kuzeniyle paylaşmak yetmezmiş gibi bir de yan evlerine saçma sapan suratlar yapan o şapşal kız taşınmasın mı? Eyvah, fena halde bunalan Tom için yeni komşu alarmı!Tom Gates’in çikolatalı üzüm drajesi tadındaki altıncı macerasında okurları, bitmek bilmez yılan ve merdiven oyunları, ev ahalisini pozdan poza sokacak aşırı komik bir aile fotoğrafı çekimi, Delia’yı sinir etme numaraları, evdeki abur cuburların yerlerini keşfetme girişimleri ve pek tabii lapa lapa kar ile muhteşem bir tatil bekliyor!..Evet... Tom her zamanki gibi bizi pek şaşırtmıyor ve YİNE ÇOK GÜLDÜRÜYOR.KISACASI, gülmek ve eğlenmek istiyorsanız SİZE SÜPER BİR TEKLİFİMİZ VAR:TOM GATES OKUYUN, HEM DE DOYA DOYA! 

...k şanslı ciltli. Tom Gates Özel Mi Özel Sürprizler ... Tom Gates 6 / Özel mi Özel Sürprizler (Sen Öyle San!) - Liz Pichon ... . Tom Gates Özel mi Özel Sürprizler: Sen Öyle San! 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 21 dakika önce Amazon Türkiye. Tom Gates 6-Özel Mi Özel Süprizler (Sen Öyle San) Sert Kapak en ucuz fiyatlarla Lazımbana.com'da, Bu ürünü farklı ödeme seçenekleri ile güvenle satın almak için hemen tıklayın! Seri :TOM GATES (10 Kitap). Yoksa bu deli KAR yağışı okulun TATİL olması anl ... Tom Gates 6-ÖZEL mi Özel Süprizler (Sen Öyle San!) Sert Kapak Lız... ... . Yoksa bu deli KAR yağışı okulun TATİL olması anlamına mı geliyor!? Tom Gates 6. macerasıyla karşınızda! Tüm Kategorileri Gör. Kitap Satıcıları. Bana Özel. Tudem Kültür Tom Gates 4 Parlak Fikirler (Çoğunlukla) Sert Kp. Tudem Kültür Tom Gatesin Harika Dünyası (Sert Kapak). Tudem Kültür Tom Gates 6 Özel Mi Özel Süprizler(Sen Öyle San). 0 / 10 0 kişi bu ürüne oy verdi. Duyduk duymadık demeyin: Eski dostu...