Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Gün Özetidir Ömrün e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Gün Özetidir Ömrün PDF EPUB


Selim Gündüzalp

Her Gün Özetidir Ömrün - Selim Gündüzalp pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Selim Gündüzalp
DOSYA BOYUTU 8,67
TARİH 2018-07-23
ISBN 9751968999
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Akan suya şöyle eğilip de bir baksınlar. Ömürlerini seyretsinler o akan suda. Günlerinin geçişini...Yarın yok, ona göre... Sadece bugün var elde. Yaşamayı ve Yaradan’a şükretmeyi unutmasınlar. Aramaya gerek yok; o vakit, mutluluk bulur onları.

...neşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler ... Gençlik - Her Gün Özetidir Ömrün ... . Her Gün Özetidir Ömrün. Yeni. Ücretsiz Kargo. Alış-Veriş Listeme Ekle. Her Gün Özetidir Ömrün. Her Gün Özetidir Ömrün. Selim Gündüzalp DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI. 5.10 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Bültene Abone Ol. Her Gün ... Her Gün Özetidir Ömrün | bkmkitap.com ... . Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. Bültene Abone Ol. Her Gün Özetidir Ömrün. Bağlantıyı al. Facebook. Her Gün Özetidir Ömrün Selim Gündüzalp Diyanet İşleri Başkanlığı. Yaşamayı unutmuş insanlar. Her Gün Özetidir Ömrün (9751968999). 0,00. Alış-Veriş Listeme Ekle. Her Gün Özetidir Ömrün. 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. 4.80 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe meyveye duruşunu görsünler. 6 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu seyretsinler. Bir ağacın çiçeğe, meyveye duruşunu görsünler. 5.10 TL. Yaşamayı unutmuş insanlar. Yeniden baksınlar geçtikleri yollara. Bir daha geçmeyecekler o yollardan. Güneşin doğuşunu s...