Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tolstoy’un Duvar Yazıları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tolstoy’un Duvar Yazıları PDF EPUB


Sena Sultan Grant

Tolstoy’un Duvar Yazıları - Sena Sultan Grant pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sena Sultan Grant
DOSYA BOYUTU 5,18
TARİH 2018-07-25
ISBN 6058151727
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dikkat et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır.İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir.Senin yanında başkalarının hakkında kötü, senin hakkında iyi konuşan adamı hiçbir zaman dinleme!İnsanın gerçek gücü sıçrayışta değil, sarsılmaz duruşundadır.Şayet konuşmadığın söz için bir defa üzülüyorsan susmadığın için yüz defa üzülebilirsin.Kendi yapabileceğin iş için başkasını rahatsız etme!Kaybettik çünkü kaybettiğimizi söyledik.

...t et, ahlak kurallarına basıp geçme! O intikamını çabuk alır ... Tolstoy'un Duvar Yazıları Sözleri ve Alıntıları ... . İnsanlar nasıl olsa konuşmayı öğrenirler. En önemli ilim ise nerede ve ne zaman susacağını bilmektir. Tolstoy'un Duvar Yazıları en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Tolstoy'un Duvar Yazıları. Tolstoy'un Duvar Yazıları kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Tolstoy'un Duvar Yazıları - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. ... Tolstoy'un Duvar Yazıları - sizekitap.com ... . Tolstoy'un Duvar Yazıları - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Tolstoy'un Duvar Yazıları. %30. 19,00 TL. Tolstoy'un Duvar Yazıları. Sena Sultan Grant. HAVALE :...