Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Varis / Taht Serisi 1 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Varis / Taht Serisi 1 PDF EPUB


Büşra Doğa Yıldız

Varis / Taht Serisi 1 - Büşra Doğa Yıldız pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Büşra Doğa Yıldız
DOSYA BOYUTU 3,91
TARİH 2015-05-16
ISBN 6059121217
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Geçmişin derinliklerinde karanlık bir yer… Gittikçe büyüyen ve evrene sığmayan bir güç. Kimsenin bilmediği ve kadim ağların bir sır gibi kaderlerini ve geleceklerini ördüğü büyük bir tehlike… O bir Prenses… Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Kendi cesaretine yaraşan gücüyle, tek derdi halkı iken, zaman çarkına takılan kader, tüm düzeninin geleceğini değiştirdi. Artık dengeler bozulmuş, hayaller tuzla buz olmuş, geleceği babasının iki dudağının arasından çıkan sözle belirlenmişti. Şimdi Elena bilmediği bir ülkede, tanımadığı bir adamla geleceğindeki sırları, büyük tehlikeleri ve maceraları çözmeye çalışırken, kendisinin bile bilmediği, soyunun oldukça derinde yatan ve şimdiye dek gizli kalmış güçleri de açığa çıkaracağının farkında değildi.

...lerini ördüğü büyük bir... Varis - Taht Serisi 1 (Turkish) Paperback - 2015 ... Varis / Taht Serisi 1 - Büşra Doğa Yıldız | kitapyurdu.com ... . by Busra Doga Yildiz (Author). See all formats and editions Hide other formats and editions. Mesaj Sayısı : 13.434. Karizma = 40593. Varis - Büşra Doğa Yıldız ( Taht Serisi 1). Ürün Adı: Varis Taht Serisi 1 Ürün Kodu: 9786059121217 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Büşra Doğa Yıldız. Varis / Taht Serisi 1 PDF İndir. Varis / Taht Serisi 1 gibi daha birçok kitab ... Varis Taht Serisi 1 - 9786059121217 ... . Varis / Taht Serisi 1 PDF İndir. Varis / Taht Serisi 1 gibi daha birçok kitabı PDF (e-Kitap) olarak bilgisayarınıza indirmek, tablette, telefonda okumak ya da ePub olarak edinmek istiyorsanız, kitap.live... TAHT SERİSİ 1 - VARİS kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. BÜŞRA DOĞA YILDIZ kitapları ve PAROLA 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Varis - Taht Serisi 1. Büşra Doğa Yıldız. Parola Yayınları. Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Kitaplar Hakkında Bilgi ve Özetler > Varis - Büşra Doğa Yıldız ( Taht Serisi 1). 5 TL. Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Kendi cesaretine yaraşan gücüyle, tek derdi halkı iken, zaman çarkına takılan kader, tüm düzeninin geleceğini değiştirdi. Varis / Taht Serisi 1. Kategori. : Bilimkurgu-Fantastik. https://www.guvenlikitap.com/Varis-Taht-Serisi-1,PR-55090.html. Halkını kendi ihtiyaçlarını ve yaşamından önce tutan sadık bir varis! Kendi ...