Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Batman - Ailenin Ölümücilt-3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Batman - Ailenin Ölümücilt-3 PDF EPUB


Scott Snyder

Batman - Ailenin Ölümücilt-3 - Scott Snyder pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Scott Snyder
DOSYA BOYUTU 7,66
TARİH 2016-06-20
ISBN 6056496752
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir yıl boyunca, ...bir delinin, solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından sendeleyerek kaçtığı günden beri Gotham şehri özgürdü. Batman ve dostları, bir yıl boyunca Joker'in ne zaman geri döneceğini düşünerek tedirgin ve tetikte bekledi. Joker döndü, hem de hiç olmadığı kadar sinsi ve ölümcül bir şeye dönüşerek. Bu kez hedefi Kara Şövalye değilmiş gibi görünüyor. Onun yerine, hain emellerini Komiser Gordon, Alfred, Robin, Nightwing ve Red Robin'e yöneltmiş durumda... Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa Batman'in inşa ettiği her şeye mâl olacak ölümcül bir sırrın açığa çıkışına mı tanıklık edeceğiz?

...ından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından ... Batman 3: Ailenin Ölümü | bkmkitap.com ... ... Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü. Yazar : SCOTT SNYDER Yayınevi : JBC YAYINCILIK Bu kategorideki tüm ürünler. Batman'in kalan tek ailesine... Ynt: Batman : Yeni 52 Sayı 3 : Ailenin Ölümü. « Yanıtla #1 : 12 Eylül, 2014, 14:11:22 ». Tribünlerde şeffaf kapak sesleri ciltlere dahil edilmeyen 18-19-20 sayıları tek tek çıkarmayı düşünmez misiniz? Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer Karakterin ve düşmanlarının derinliğine inemiyorlardı. Ama Ailenin Ölümü... dehşet güzel olmuş! 33.84 TL. Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının ... Batman - Ailenin Ölümü Cilt-3 - Scott Snyder | kitapyurdu.com ... . Ama Ailenin Ölümü... dehşet güzel olmuş! 33.84 TL. Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. Batman'in kalan tek ailesine… Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda. "Batman ailenin ölümü cilt 3". için 13 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Dc - Yeni52 Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü | Batman Volume 3 - Death Of The Family. Batman New 52 serisinin 3. cildi Ailenin Ölümü Özel Baskısını sizler için inceledim... JBC Yayıncılık'tan Türkçe olarak yayınlanan Batman Cilt 3 - Ailenin Ölümü incelemesi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Batman ...