Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Harika İş Harika Kariyer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Harika İş Harika Kariyer PDF EPUB


Stephen R. Covey

Harika İş Harika Kariyer - Stephen R. Covey pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stephen R. Covey
DOSYA BOYUTU 10,88
TARİH 2012-01-24
ISBN 9754344127
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tarihin en çok okunan kişisel gelişim kitaplarından Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı’nın yaza-rı Covey ile değişim danışmanı Colosimo’nun kitabı, küresel ekonomik krizlerle sarsılan bir dönemde önce bir iş bulmak, sonra da anlamlı bir çalışma hayatı isteyenlere çok önemli önerilerde bulunuyor.- Başvurduğunuz kuruluş için neler yapabileceğinizi anlatan (sizin onlardan ne istediğinizi değil), gerçekten işinize yarayacak bir özgeçmiş hazırlayın ve bir daha iş mülakatında ıstı-rap çekmeyin.- Güçlü yönlerinizi bilin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var.- İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin.- Kariyerinizde size yardım edebilecek ve sizin de yardım edebileceğiniz insanlardan oluşan bir çevre yaratın.

...n ve İçgörü bir... Harika İş Harika Kariyer ... Harika İş Harika Kariyer - Stephen R. Covey ... . Author: Filiz Nayir Stephen R. Covey. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkı-lar var. İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Harika İş Harika Kariyer ve Stephen R. Covey Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Harika İş Harika Kariyer. Yazar: Stephen R. Co ... Harika İş Harika Kariyer - Stephen R. Covey | kitapyurdu.com ... . Harika İş Harika Kariyer. Yazar: Stephen R. Covey Yayinevi: Varlık Yayınları. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. - Güçlü yönlerinizi bilin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. Stephen R. Covey. Tarihin en çok okunan kişisel gelişim kitaplarından Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı'nın yazarı Covey ile değişim danışmanı Colosimo'nun kitabı... Halkla İlişkiler İnsan Kaynakları. Harika İş Harika Kariyer. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Harika İş Harika Kariyer bu soruları kendine sorup duran insanlar için yazılmış bir kitap. 1)Harika bir özgeçmiş nasıl olur? 2)Açıklayıcı mektuba ne koymalıyım?(ön yazı). - Güçlü yönlerinizi bilin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. 18.52 TL. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceginiz katki-lar var. Is dünyasi, ilginç zorluklar ama ayni zamanda firsatlarla dolu. - Güçlü yönlerinizi bilin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. Ek olarak Harika iş Harika Kariyer isimli kitaba ait kitap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Harika iş Harika Kariyer Kim Tarafından Yazıldı? - Güçlü yönlerinizi bilin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. 9.60 TL. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkılar var. - İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Sizin için en önemli olan amacın peşinden gidin. Kariyeriniz boyunca, sadece sizin yapabileceğiniz katkı-lar var. İş dünyası, ilginç zorluklar ama aynı zamanda fırsatlarla dolu. Harika İş Harika Kariyer ile ilgili kitaplar. Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu - Stefan Zweig İş Bankası Kült...