Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? - Bilimden Etiğe e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? - Bilimden Etiğe PDF EPUB


Fritz Allhoff

Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? - Bilimden Etiğe - Fritz Allhoff pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fritz Allhoff
DOSYA BOYUTU 3,2
TARİH 2018-07-09
ISBN 6053121312
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? nanoteknoloji konusuna kısa ama öz bir giriş, aynı zamanda nanoteknolojinin etik ve toplumsal yansımaları hakkında mükemmel bir bakış sunuyor." James Moor, Dartmouth College Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? doğmakta olan bu önemli teknolojiyi ve beraberinde getirdiği toplumsal ve etik meseleleri dengeli bir şekilde anlamamızı sağlıyor. Üç kısımdan oluşan kitap, nanoteknoloji bilimine kapsamlı bir girişle başlıyor, ardından nanoteknolojinin etkilerini değerlendirmek için gerekli olan risk ve düzenlemeler gibi temel konu ve ilkelere eğiliyor, son kısımdaysa çevre, gizlilik, tıp ve insan geliştirme gibi en önemli uygulamalardan bazılarını, aynı zamanda bu uygulamaların toplumsal ve etik yansımalarını dikkatle inceliyor. Etik ve nanoteknoloji alanlarında eğitim alanlar için tasarlanan Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? aynı zamanda politika yapanlar, bilim insanları ve endüstri alanındaki yöneticiler için de son derece değerli bir kaynak niteliğinde. Fritz Allhoff Western Michigan Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde yardımcı doçent, aynı zamanda üniversiteye bağlı Mallinson Institute for Science Education (Mallinson Bilim Eğitimi Enstitüsü) üyesidir. Patrick Lin San Luis Obispo'daki California Polytechnic State Üniversitesi Ethics + Emerging Sciences Group (Etik + Yeni Bilimler Grubu) direktörüdür. Dartmouth College, ABD Deniz Harp Akademisi ve Western Michigan Üniversitesi'nde çalışmaktadır. Daniel Moore IBM için nanoölçekte yarıiletken çözümler üzerine araştırmalar yapan bir bilim insanıdır ve Georgia Institute of Technology'nin onursal komitesinde yer almıştır.

...oloji Nedir ve Neden Önemlidir? kitap Indir 6053121312 Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? - Bilimden Etiğe DOC epub torrent James Moor, Dartmouth College Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? doğmakta olan bu önemli teknolojiyi ve beraberinde getirdiği toplumsal ve etik meseleleri dengeli bir şekilde anlamamızı sağlıyor ... Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? | bkmkitap.com ... . 26.22 TL. Etik ve nanoteknoloji alanlarında eğitim alanlar için tasarlanan Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? aynı zamanda politika yapanlar, bilim insanları ve endüstri alanındaki... "Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? nanoteknoloji konusuna kısa ama öz bir giriş, aynı zamanda nanoteknolojinin etik ve toplumsal yansımaları hakkında mükemmel bir bakış sunuyor.". - Bilimden Etiğe Pdf Oku ücretsiz indir oku. Fritz Allhoff, Patrick Lin, Daniel Moore tarafından kaleme alınan Nanoteknoloji Nedir ve N ... Nano Teknoloji Nedir? Nasıl Kullanılır? » nbilgi.net ... ... "Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir? nanoteknoloji konusuna kısa ama öz bir giriş, aynı zamanda nanoteknolojinin etik ve toplumsal yansımaları hakkında mükemmel bir bakış sunuyor.". - Bilimden Etiğe Pdf Oku ücretsiz indir oku. Fritz Allhoff, Patrick Lin, Daniel Moore tarafından kaleme alınan Nanoteknoloji Nedir ve Neden Önemlidir?...