Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Garfield ile Arkadaşları 16 / Gönüllü Yıldız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Garfield ile Arkadaşları 16 / Gönüllü Yıldız PDF EPUB


Jim Davis

Garfield ile Arkadaşları 16 / Gönüllü Yıldız - Jim Davis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jim Davis
DOSYA BOYUTU 6,40
TARİH 2015-05-08
ISBN 9750832000
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu albümün ilk macerası olan Gönüllü Yıldız’da, meşhur film yıldızı Leonardo biraz dinlenebilmek için Jon’un evine gelir. Leonardo’ya tıpatıp benzeyen Garfield, onunla yer değiştirmeyi teklif eder. Şan, şöhret, hayranlar harikadır ama çok geçmeden Garfield bu tatlı hayatın kendisine göre olmadığını anlar. Arkadaşım Nermal adlı ikinci macerada, Garfield dayanılmaz kedi Nermal’i köpeklerden kurtarır, Garfield’ın en yakın arkadaşı olduğuna artık bütün kalbiyle inanan Nermal, istemeden de olsa Garfield’ın başına birçok dert açacaktır. Kedi di di di adlı üçüncü macerada, Jon, Odie ile Garfield medeniyetten uzakta bir dağ evine gider. Elektrik, televizyon ve fırının olmadığı bu sıkıcı yerde kar topu oynamaktan başka yapacak bir şey yoktur. Neyseki o gece, Jüpiter, Mars ve Venüs Dünya ile aynı hizaya gelir ve kozmik ışınlar çok eğlenceli bir maceraya sebep olur!

...: Gönüllü Yıldız. YAZAR: Jim Davis. Yayınevi: yapı kredi yayınları ... Garfield ile Arkadaşları 16 : Gönüllü Yıldız | bkmkitap.com ... . Jim Davis. Bu albümün ilk macerası olan Gönüllü Yıldız'da, meşhur film yıldızı Leonardo biraz dinlenebilmek için Jon'un evine gelir. Jim Davis. Bu albümün ilk macerası olan Gönüllü Yıldız'da, meşhur film yıldızı Leonardo biraz dinlenebilmek için Jon'un evine gelir. Bu albümün ilk macerası olan Gönüllü Yıldız'da, meşhur film yıldızı Leonardo biraz dinlenebilmek için Jon'un evine gelir. Leonardo'ya tıpatıp benzeyen Garfield, onunla yer değiştirmeyi teklif ... Garfield İle Arkadaşları 16 Gönüllü Yıldız Jim Davis ... . Leonardo'ya tıpatıp benzeyen Garfield, onunla yer değiştirmeyi teklif eder. Alış-Veriş Listeme Ekle. Garfield İle Arkadaşları 16 - Gönüllü Yıldız. Bu albümün ilk macerası olan Gönüllü Yıldız'da meşhur film yıldızı Leonardo biraz dinlenebilmek için Jon'un evine gelir....