Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendi Kendine Kürtçe Öğren e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendi Kendine Kürtçe Öğren PDF EPUB


Mevlüt Aykoç

Kendi Kendine Kürtçe Öğren - Mevlüt Aykoç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mevlüt Aykoç
DOSYA BOYUTU 12,11
TARİH 2018-12-01
ISBN 6054809349
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eğitimci, Şair ve yazar Mevlüt AYKOÇ 'un bu çalışması Kürtçe bilmeyen, Kürtçesini geliştirmek isteyen, dil dersi verenler için, Türkçe anlatımlı, zengin örnek ve alıştırmalar içeren, resimli, kendi kendine kolayca öğrenmeyi amaçlayan, sade anlatımı esas alan bir çalışmadır. Bu çalışma üç bini aşkın cümle ve bini aşkın sözcüğü içermektedir. Kitabın sonunda fiil sözlüğü, genel sözlük ve alıştırma cevapları da yer almaktadır.

...e... Mevlüt Aykoç. Eğitimci, Şair ve yazar Mevlüt AYKOÇ 'un bu çalışması Kürtçe bilmeyen, Kürtçesini geliştirmek isteyen, dil dersi verenler için, Türkçe anlatımlı, zengin örnek ve alıştırmalar içeren, resimli ... Kürtçe Dersi - YouTube ... ... Mevlut Aykoç. *Kendi Kendine Kürtçe Öğren* adlı bu kitap; Kürtçeyi bilmeyen, Kürtçesini geliştirmek isteyen, dil dersi verenler için, Türkçe anlatımlı, zengin örnek ve alıştırmalar içeren, resimli... Ayrıca Kürtçe dersleri kendi kendine dil öğrenme metoduna göre hazırlanmıştır. Anlaşılmayan noktaları açıklamaya, gelen soruları cevaplamaya her zaman hazırım. Mevlud Aykoç. Kendi Kendine Kürtçe Öğren,kürt ... Kendi Kendine Kürtçe Öğren - 1 - Mevlüt Aykoç -Halkkitabevi ... ... Ayrıca Kürtçe dersleri kendi kendine dil öğrenme metoduna göre hazırlanmıştır. Anlaşılmayan noktaları açıklamaya, gelen soruları cevaplamaya her zaman hazırım. Mevlud Aykoç. Kendi Kendine Kürtçe Öğren,kürtçe öğrenme kitabı,mevlüt aykoç,ar yayınları... Kendi Kendine Kürtçe...