Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Pire ve Diken e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Pire ve Diken PDF EPUB


Pieter Koolwijk

Pire ve Diken - Pieter Koolwijk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Pieter Koolwijk
DOSYA BOYUTU 8,38
TARİH 2015-05-04
ISBN 9752521322
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Piero pek cesur değil, üstelik bayağı ufak tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor. Ta ki bir gün kızıl saçlı minicik bir kız sınıfa girene kadar. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor.Diken kimseye aldırmıyor. Sandviçini amuda kalkıp yiyor, okul bahçesinde canının istediği gibi dans ediyor ve çok garip hikâyeler anlatıyor. Piero ve Diken birlikte Arjan’ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor.

...ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor ... Pire ve Diken ... . Pieter Koolwijk yazdığı Linde Faas'ın resimlediği 'Pire ve Diken' adlı çocuk kitabı Büyülü Fener Yayınları arasından okurlara sumuldu. Diken ve Pire iki sıkı dost.. Ya Arjan ? 16.15 TL. Sineklerin gevezeliğinin Dikeni sersemlettiğini anladığında ise harekete geçer. Böylece Pire, Diken ile babasının büyülü dünyasına biraz daha girer. 11.40 TL. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli ... Pire ve Diken | bkmkitap.com ... . 11.40 TL. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Piero bir yandan kendini tanırken, zorbalıkla baş etmenin yollarını da öğreniyor. Evet, bir gün sınıflarına Diken geliyor. Diken kimseye aldırmıyor. Piero ve Diken birlikte Arjan'ın büyük bir sırrı olduğunu keşfediyorlar ve böylece gizemli macera başlıyor. Pieter Koolwijk, Linde Faas. Piero pek cesur değil, üstelik bayağı ufak tefek. Sınıf arkadaşı Arjan ona her gün eziyet ediyor. Piero çok mutsuz, hayatından bezmiş, mutlu olmak için hiçbir sebep göremiyor....