Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma T.S.Spivet'in Seçme Eserleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri PDF EPUB


Reif Larsen

T.S.Spivet'in Seçme Eserleri - Reif Larsen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Reif Larsen
DOSYA BOYUTU 8,68
TARİH 2012-01-17
ISBN 6055381066
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine.”STEPHEN KINGOn iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. T.S. kendini, Montana'nın kuzeyindeki çiftlik evinden ülkenin öteki ucundaki müzenin o kutsal salonlarına kadar uzanan bir maceranın ortasında bulur.Çiftlikten uzaklaştıkça bu yolculuğun aslında onu evine ne kadar yaklaştırdığına da tanık olur. Valizindeki gizli bir defter ona atalarının öyküsünü ve uzun yıllar önce batıya nasıl geldiklerini anlatarak geride bıraktığı ailesini ve o ailenin içindeki rolünü daha iyi anlamasını sağlar. T.S. defteri okudukça gerçekle kurgu arasındaki görünmez sınırı keşfeder ve her şeyi mantık yürüterek açıklamaya ne kadar çalışırsa çalışsın, etrafındaki dünyanın gizemle dolu olduğunun farkına varır.Coppertop Çiftliği'nden başlayıp, Washington D.C'de son bulan bu yolculuk kolay olmayacaktır. Kayıp bir kardeşin acısı, kalp kırıklıklarının, yalnızlıkların ve aşkın haritası çizilebilir mi dersiniz? Montana'dan Washington'a uzanan bu yolda Spivet, sorularının bazılarının cevaplarını bulurken, karşısına yepyeni sorular çıkacaktır.

....İstanbul Tıp Fakültesi Kütüphanesi İşletme Fakültesi Kütüphanesi Konservatuar Kütüphanesi Merkez Kütüphanesi Merkez Kütüphane Antropoloji Tezleri Nadir Eserler Kütüphanesi ... T.S. Spivet'in Seçme Eserleri - Sakin Sular… ... . - Stephen King. On iki yaşındaki dahi haritacı T.S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird Ödülü'nü kazandığını bildiren bir telefon geldiğinde, sıradan hayatı ansızın değişir. T.S. Spivetin Seçme Eserleri. Marka : Akılçelen Kitaplar. Barkod : 9786055381066. Ürün Açıklaması. On iki yaşındaki dahi haritacı T. S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden sayg ... T.S.Spivet'in Seçme Eserleri - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... .S. Spivetin Seçme Eserleri. Marka : Akılçelen Kitaplar. Barkod : 9786055381066. Ürün Açıklaması. On iki yaşındaki dahi haritacı T. S. Spivet'e, Smithsonian Enstitüsü'nden saygın Baird... kitaphanen.com´da uygun fiyata Akılçelen Kitaplar markalı T. S. Spivet'in Seçme Eserleri 9786055381066 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. T.S.Spivet'in Seçme Eserleri. İyi romanlar eğlendirir, harika olanlar ise onu bulabilecek kadar şanslı olan okuyucular için bir armağandır. Bu kitap bir hazine." - Stephen King....