Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Banka Darbe Tekniği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Banka Darbe Tekniği PDF EPUB


Şeyh Dr. A. Es Sufi

Banka Darbe Tekniği - Şeyh Dr. A. Es Sufi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şeyh Dr. A. Es Sufi
DOSYA BOYUTU 3,3
TARİH 2018-06-29
ISBN 9758907229
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1532 yılında Machiavelli'nin kitabı Il Principe basıldı. Niyeti kâfir yöneticiler için gerekli liderlik bilgisini ortaya koymaktı. Eser, 'Ferdî Yönetim' ilkesi tamamen yok edilene kadar geçerliliğini korumuştu. Kâfirlerin ferdî yönetimi ise, modern "demokratik" finansal yönetim biçimine dönüştüğü için, yönetimin kimliği, kapsamı ve faaliyet alanı gizli kalmaya başladı.1931 yılında İtalyan Curzio Malaparte, Fransa'da Technique du Coup d'Etat adlı başyapıtını yayınladı. Malaparte devletin mekanik doğasını ve aynı zamanda liderlikte yapılacak sarsıcı değişimlerin etkisizliğini ortaya koydu. Bunu yapmakla modern devleti tanımlayan limitleri ve nihilizmi gösterdi.Egemen devletler sistemi de, kâfir toplumu, belirleyici insani faktör olan tanrıya inanmaktan ve değerlerinden yoksun bırakarak çökmüş bulunduğu için artık küffar, kendilerini yeni güç sistemi olan bankacılıktan kurtarmaya muktedir değldir.2000 yılında yazılan Şeyh Abdulkadir Es-Sûfî'nin elinizdeki eseri, bankerleri, onların güçlerini ve servetlerimizin büyülü riba istimlâklarını, sökülüp atılması gereken birer kuvvet olarak tanımlayarak, İslam'ın ve bizzat yaşamın düşmanlarını nasıl sadece Müslümanların teşhis edebileceğini gösteriyor.Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. 

...Dr. A. Es Sufi. 1532 yılında Machiavelli'nin kitabı Il Principe basıldı ... Banka Darbe Tekniği | bkmkitap.com ... . Niyeti kâfir yöneticiler için gerekli liderlik bilgisini ortaya koymaktı. 9 TL. 1532 yılında Machiavelli'nin kitabı II Principe basıldı. Niyeti kafir yöneticiler için gerekli liderlik bilgisini ortaya koymaktı. Eser, 'Ferdî Yönetim' ilkesi tamamen yok edilene kadar geçerliliğini korumuştu. » Banka Darbe Tekniği Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. 1532 yılında Machiavelli'nin kitabı 2 Principe basıldı. Artık Müsl ... Banka Darbe Tekniği - Şeyh Dr. A. Es Sufi | kitapyurdu.com ... . 1532 yılında Machiavelli'nin kitabı 2 Principe basıldı. Artık Müslümanların banka darbe tekniğini kavrama zamanı gelmiştir. Ban...