Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bremen Mızıkacıları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bremen Mızıkacıları PDF EPUB


Bremen Mızıkacıları -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 5,44
TARİH 2011-10-18
ISBN 6053740896
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Medeniyetin başlangıcından beri dünya üzerinde pek çok güzel hikaye anlatılagelmiştir. Bu hikayeler bir nesilden diğerine aktarılarak zaman içinde klasiklere dönüşmüştür.

...11. Bremen Mızıkacıları. Bir adamın bir eşeği vardı; bu hayvan yıllarca değirmene un çuvalı taşıya taşıya yoruldu; gücünü kaybetti ve işe yaramaz hale geldi ... Bremen Mızıkacıları Masalı Oku ... . Grimm Kardeşler'in Bremen Mızıkacıları masalının özeti. Bremen Mızıkacıları. Bir varmış, bir yokmuş, evvel zaman içinde, kalbur saman içinde bir adamın bir eşeği varmış. BREMEN MIZIKACILARI. Grimm Kardeşler. Vaktiyle bir adamın bir eşeği varmış. Eşek de işlerin yolunda olmadığını sezmiş, başını alıp çıkmış, Bremen yolunu tutmuş. + - Bremen Mızıkacıları. E ... Bremen Mizikacilari ... . Vaktiyle bir adamın bir eşeği varmış. Eşek de işlerin yolunda olmadığını sezmiş, başını alıp çıkmış, Bremen yolunu tutmuş. + - Bremen Mızıkacıları. Eski zamanlardan birinde bir adam ve onun bir eşeği varmış. Bu eşek yorgunluk nedir bilmeden çuvalların hepsini taşırmış. Bremen Mızıkacıları Masalı. Bir varmış bir yokmuş, çok uzaklarda bir çiftlik varmış. Bu çiftlikte yaşlı bir eşek ve huysuz sahibi yaşıyormuş. Bremen Mızıkacıları. Bir zamanlar yaşlı ve yorgun bir eşek varmış. Sahibinin onu artık daha fazla beslemek istemediği ortaya çıkmış. " En iyisi buralardan gitmek " diye düşünmüş eşek. Bremen Mızıkacıları. Bir varmış bir yokmuş evvel zaman içinde kalbur saman içinde ...