Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Haydi Yarışmaya! / Bale Okulu 6. Kitap e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Haydi Yarışmaya! / Bale Okulu 6. Kitap PDF EPUB


Aurora Marsotto

Haydi Yarışmaya! / Bale Okulu 6. Kitap - Aurora Marsotto pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aurora Marsotto
DOSYA BOYUTU 8,1
TARİH 2012-02-22
ISBN 9759995621
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Siz de kendinizi balenin büyüsüne kaptırın!Mattia’nın sakin hayatı, önceki yaz sahilde tanıştığı Scilla adlı kızdan gelen mektupla karışıyor. Scilla mektubunda, bizim Bale Okulu öğrencilerine yakın bir tiyatroda düzenlenecek büyük bir yarışmaya katılacağını bildiriyor. Bunu öğrenen Mattia’nın arkadaşları, daha önce adını bile duymadıkları bu esrarengiz kızla tanışmaya can atıyorlar.Viola da arkadaşlarının bu heyecanını paylaşıyor ama yarışmada yer alacak jüri üyelerini öğrenince endişelenmeden edemiyor. Çünkü Viola’nın hayatını değiştiren keşfi, burada da karşısına çıkıyor ve dahası, arkadaşlarının bu keşiften haberi yok. Acaba Viola bu gerçekle yüzleşip büyük sırrını arkadaşlarına açıklayabilecek mi?

...endinizi balenin büyüsüne kaptırın! Scilla mektubunda, bizim Bale Okulu öğrencilerine yakın bir tiyatroda düzenlenecek büyük bir yarışmaya katılacağını bildiriyor ... Bale Okulu 6 - Haydi Yarışmaya | bkmkitap.com ... . Aurora Marsotto. Siz de kendinizi balenin büyüsüne kaptırın! Mattia'nın sakin hayatı, önceki yaz sahilde tanıştığı Scilla adlı kızdan gelen mektupla karışıyor. 7 €. Scilla mektubunda, bizim Bale Okulu öğrencilerine yakın bîr tiyatroda düzenlenecek büyük bir yarışmaya katılacağını bildiriyor. Kitap >. Bale Okulu 6 - Haydi Yarışmaya. Bale Okulu 6 - Haydi Yarışmaya (9789759995621). 0,00. Y Boru 2 li / kitapsan kitapsan. Jordanıa insan figürü 1/25 6 LI Bİ125 jor ... Haydi Yarışmaya! / Bale Okulu 6. Kitap - Aurora Marsotto ... . Kitap >. Bale Okulu 6 - Haydi Yarışmaya. Bale Okulu 6 - Haydi Yarışmaya (9789759995621). 0,00. Y Boru 2 li / kitapsan kitapsan. Jordanıa insan figürü 1/25 6 LI Bİ125 jordanıa. Siz de kendinizi balenin büyüsüne kaptırın! Yayınevi BEYAZ BALİNA. Yazar AURORA MARSOTTO. Bale Okulu 6 Haydi Yarışmaya! Yazar : Aurora Marsotto Yayınevi : Beyaz Balina Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Siz de kendinizi balenin büyüsüne kaptırın!...