Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Katie ve Ayçiçekleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Katie ve Ayçiçekleri PDF EPUB


James Mayhew

Katie ve Ayçiçekleri - James Mayhew pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR James Mayhew
DOSYA BOYUTU 4,33
TARİH 2019-03-01
ISBN 9750831959
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız?Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Van Gogh, Cézanne ve Gauguin’in çeşitli resimleri arasında başlayan heyecanlı koşturmaya ve maceraya, resimlerin kahramanları da katılır. Katie’nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız?Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. Paul Gauguin’in Dans Eden Brötanyalı Kızlar tablosundaki figürlerden biri Mimi, Katie’ye yardıma koşar fakat küçük kızın yaramaz köpeği Zazou, ayçiçeklerini kaptığı gibi onları Van Gogh ile Paul Cézanne’ın resimlerinin içine sürükler. Bakalım Katie, Mimi ve Zazou ayçiçeklerini geri götürebilecekler mi?

...diniz. Katie ve Ayçiçekleri Kitabının Kısa Özeti Oku ... Katie ve Ayçiçekleri - Yapı Kredi Yayınları - Pivada.com ... . Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Pek tatlı bir kitap var masamda, Katie ve Ayçiçekleri. Sahi ayçiçeği hasadı bitti mi? İlki ta 1989'da yayımlanmış Katie serisinden olan bu kitapta, Katie büyükannesi ile müzeye gidiyor. 6.66 TL. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır m ... Ekip Dağıtım | Katie ve Ayçiçekleri | James Mayhew | Yapı Kredi... ... . 6.66 TL. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. Kapkek günlükleri katie ve kapkek tedavisi - Coco Simon. 18,52 tl. Totem ve tabu - Sıgmund Freud. Katie ve Ayçiçekleri. Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. 6 TL. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van...