Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma On Beş Yaşında Bir Kaptan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

On Beş Yaşında Bir Kaptan PDF EPUB


Jules Verne

On Beş Yaşında Bir Kaptan - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 4,81
TARİH 2019-04-10
ISBN 6052944646
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gemideki acemi miço ise; aslen New Yorklu, on beş yaşında anasız babasız bir yetim olan Dick Sand’di. Dick orta boylu, yapılı bir oğlandı. Kahverengi saçları, alev alev yanan mavi gözleri vardı. Yetimhanede büyümesine rağmen sekiz yaşında denizin tadını almış, yavaş yavaş denizciliği ve denizin inceliklerini öğrenmişti. Bir ticaret gemisinde miçoyken Kaptan Hull onu görmüş ve küçük oğlana hemen kanı ısınmıştı. Bay Weldon da Dick’i çok sevmiş ve onu koruması altına almıştı. İşte Dick Sand böylece Pilgrim’in miçosu olarak işe başlamış oldu.

...olunması gerekmediği sorumluluk... Macera dolu bir kitap olan On Beş Yaşında Bir Kaptan kitabı,Jules Vernes'in birçok kitabında olduğu gibi denizcilik ve denizde geçen bir takım maceraları anlatmaktadır ... 15 Yaşında Bir Kaptan Hakkında Konu... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... .Pilgrims'te başlayan macera... On beş yaşında bir kaptan özeti-15 yaşında bir kaptan özeti-on beş yaşında bir kaptan. Genç denizci Dick Sand Kaptan Hull'un balina avcı gemisi Pilgrim'de göreve başlamıştır. 7 TL. Gemide beş tayfa ile on beş yaşında Dick Sand adında bir miço vardır. Yolculuk sırasında rastladıkları zenci kazazedeleri de aralarına alırlar. Kaptan ve dört tayfa bir av sırasında yaşamlar ... 15 Yaşında Bir Kaptan Hakkında Konu... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . 7 TL. Gemide beş tayfa ile on beş yaşında Dick Sand adında bir miço vardır. Yolculuk sırasında rastladıkları zenci kazazedeleri de aralarına alırlar. Kaptan ve dört tayfa bir av sırasında yaşamlarını... Kaptan Hull ve mürettebatının balina avından geri dönmemesi üzerine kaptanlık vazifesi on beş yaşında bir çocuk olan Dick Sand'a kalır ve gemiyi gidecekleri yere sağ salim götürmek artık onun... Kimsesiz bir çocuk olan Dick Sand, Kaptan Hull'un idaresindeki Pilgrim adlı bir balina gemisinde Başl...