Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı PDF EPUB


Kollektif

Renkler SokağıBüyükler İçin Boyama Kitabı - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 6,92
TARİH 2017-04-18
ISBN 6059144063
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış modeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak.1-Pastel ve renkli kalemlerinizi özgür bırakın.2-Telefonunuzu, tabletinizi, bilgisayarınızı kapatın.3-İşinizi, kredi notunuzu, itibarınızı, amaçlarınızı, emeklilik birikimlerinizi düşünmeyi bırakın.4-Kendinize renklerin birer yaşam belirtisi olduğunu hatırlatın. Asıl önemli olan bu.5- Kitapta en sevdiğiniz sayfayı bulun. Bu sizin için başlangıç olsun. Boyamaya başlayın.6- Böylece tüm endişelerinizden uzaklaşıp, özgürce düş kurabileceğiniz, heyecanlı, meraklı ve keyifli, olacağınızı fark edin. Derin nefes alın ve eğlencenin tadını çıkarın.7- Tatmin olduğunuzda ya da sıkıldığınızda bırakın. 

...rafından basılan Renkler Sokağı büyükler için tasarlanan bir boyama kitabı olmakla birlikte birbirinden eğlenceli modelleri içerisinde barındırıyor ... Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif Fiyatı ... . Kolektif. Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış modeller ve tasarımlar, sizleri hem stresten uzak tutacak hem de zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayacak. Anasayfa Kitap&Film&Müzik Kitap Hobi Kitapları Çizim Kitabı. İndigo Kitap. Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı Kolektif - Kolektif 9786059144063. Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrınt ... Renkler Sokağı (Büyükler İçin Boyama Kitabı)-Kolektif Fiyatı ... . İndigo Kitap. Renkler Sokağı : Büyükler İçin Boyama Kitabı Kolektif - Kolektif 9786059144063. Yetişkinler için hazırlanan bu karmaşık ve ayrıntılı hazırlanmış mode...