Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Vampir Carmilla e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Vampir Carmilla PDF EPUB


Sheridan Le Fanu

Vampir Carmilla - Sheridan Le Fanu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sheridan Le Fanu
DOSYA BOYUTU 6,12
TARİH 2018-07-09
ISBN 9752429444
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Carmilla baş döndürücü cazibesi ve büyüleyici güzelliğiyle çevresindekileri etkileyip ağına düşürmeyi başaran bir vampirdir. Yaşadığı çarpık ilişkilerden dolayı kabullenilmeyen; bu yüzden de fazla ilgi görmeyen karanlıklar prensesi Carmilla, konuk edildiği malikanenin genç kızını dahi kendine aşık edecek kadar baştan çıkarıcıdır. Kaldığı malikâne ve çevresine kısa sürede dehşetin, korkunun ve ölümün bir karabasan gibi çökmesine sebep olan Carmilla vampir edebiyatının güzel olduğu kadar çekici ve kışkırtıcı örneklerinden biridir.

...kileyip ağına Girdap Kitap Sheridan Le Fanu ... Karanlıklar Prensesi Vampir Carmılla by Sherıdan Le Fanu ... . 13 TL. Karanlıklar Prensesi Vampir Carmilla, İrlandalı yazar Sheridan Le Fanu'nun1872 yılında, Dracula'dan çok önce yazılmış vampir hikâyesidir. Roman (Çeviri)/. Vampir Carmilla. Vampir Carmilla. Marka : Fantastik Kitap. Barkod : 9786059650205. Bilim Kurgu/Fantastik. Vampir Carmılla. Vampir carmılla. Barkod 9789752429444. Stok Durumu VAR. 9.92 TL. ...ve Gotik edebiyat türünün en ... Vampir Carmilla Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al ... . 9.92 TL. ...ve Gotik edebiyat türünün en önemli örneklerinden biri olarak gösterilen Carmilla, yine türün başka bir örneği ve klasiği olan, Bram Stoker'ın Dracula'sından önce yayınlanan bir vampir klasiğidir. Kaldığı malikâne ve çevresine kısa sürede dehşetin, korkunun ve ölümün bir karabasan gibi çökmesine sebep olan Carmilla vampir edebiyatının güzel olduğu kadar çekici ve kışkırtıcı örneklerinden biridir. Bir Vampirin Gerçek Hikayesi. Vampir Carmilla kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Vampir Carmilla - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Kaldığı malikâne ve çevresine kısa sürede dehşetin, korkunun ve ölümün bir karabasan gibi çökmesine sebep olan Carmilla vampir edebiyatının güzel olduğu kadar çekici ve kışkırtıcı örneklerinden biridir....