Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnsancıl Hukuka Giriş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnsancıl Hukuka Giriş PDF EPUB


Doç. Dr. Ayşe Nur Tütüncü

İnsancıl Hukuka Giriş - Doç. Dr. Ayşe Nur Tütüncü pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Ayşe Nur Tütüncü
DOSYA BOYUTU 7,11
TARİH 2019-11-27
ISBN 6052425480
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Milletlerarası insancıl hukukun, iki yüzü mevcuttur: İnsancıl hukukun birinci yüzü, milletlerarası hukukun güç kullanımını mesrû saydıgı hallerle ilgili kurallar (jus ad bellum, savas yapma hakkı)dır.İkinci yüzü ise, çatısmalar süresince uygulanacak hukukî rejimi düzenleyen kurallar (jus in bello, savas içindeki haklar, yükümlülükler)dır. Insancıl hukukun amacı, savas mesrû olsun veya olmasın, bir savas durumunda asgarî bir uygarlık düzeyinin gerçeklestirilmesini saglamak, degerlerin gereksiz tahribini önlemektir. Kitap, esasen milletlerarası hukukun bir parçasını olusturan milletlerarası insancıl hukukun, yukarıda adı geçen yüzlerine ayrıntıya girmeksizin, temel kavramlara ve güncel meselelere deginerek bir çerçeve çizmeyi ve lisans ögrencilerinin ders kitabı ihtiyacını gidermeyi amaçlamaktadır. Dolayısıyla içeriginde, ortaya çıkısı ve gelisiminden, kurallara uyulmaması durumunda karsılasılacak sonuçlara kadar konularda çok genel bilgileri ihtiva etmektedir.

...vas mesrû olsun veya olmasın, bir savas durumunda asgarî bir uygarlık düzeyinin gerçeklestirilmesini saglamak, degerlerin gereksiz tahribini önlemektir ... İnsancıl Hukuka Giriş - İnsan Hakları Derneği ... . İnsancıl Hukuka Giriş en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! İnsancıl Hukuka Giriş incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Hesabım Giriş Yap. veya Üye Ol. Ayşe Nur Tütüncü adlı yazara ait İnsancıl Hukuka Giriş kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. İnsancıl Hukuka Giriş Ayşe Nur Tütüncü Beta Yayınevi 9786052425480 Ayşe Nur ... İnsancıl Hukuka Giriş ... . Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. İnsancıl Hukuka Giriş Ayşe Nur Tütüncü Beta Yayınevi 9786052425480 Ayşe Nur Tütüncü. Ayşe Nur TÜTÜNCÜ. Milletlerarası insancıl hukukun, iki yüzü mevcuttur: İnsancıl hukukun birinci yüzü, milletlerarası hukukun güç kullanımını mesrû saydıgı hallerle ilgili kurallar... 9786053776802. 744483. İnsancıl Hukuka Giriş. Beta Basım Yayım. 11.61. %23. Milletlerarası Hukuk Pratik Çalışmaları. Ayşe Nur Tütüncü. Beta Basım Yayım. Anasayfa/Hukuk Kitapları/İnsancıl Hukuka Giriş. Insancıl hukukun amacı, savas mesrû olsun veya olmasın, bir savas durumunda asgarî bir uygarlık düzeyinin gerçeklestirilmesini saglamak, degerlerin... Dr. Ayşe Nur Tütüncü tarafından kaleme alınan İnsancıl Hukuka Giriş Pdf İndir isimli 220 sayfadan oluşan kitap; BETA BASIM YAYIM yayınevinin 27/11/2019 Çarşamba tarihinde ve 4... Milletlerarası insancıl hukukun, iki yüzü mevcuttur: İnsancıl hukukun birinci yüzü, milletlerarası hukukun güç kullanımını meşrû saydığı hallerde ilgili kurallardır. ×Close. Üye Girişi Yap. Giriş. Insancıl hukukun amacı, savas mesrû olsun veya olmasın, bir savas durumunda asgarî bir uygarlık düzeyinin gerçeklestirilmesini saglamak, degerlerin gereksiz tahribini önlemektir. Bu web site, web sitemizden en iyi deneyimi almanızı sağlamak için çerezler kullanır. Daha fazla bilgi. İnsancıl Hukuka Giriş. Yazar : Ayşe Nur Tütüncü Yayınevi : Beta Basım Yayın Bu kategorideki tüm ürünler. İcra ve İflas Hukukunda Gecikmiş İtiraz ALPER UYUMAZ ON İKİ LEVHA YAYINCILIK....