Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Geçmişin Yankısı (Kısım 2) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Geçmişin Yankısı (Kısım 2) PDF EPUB


Diana Gabaldon

Geçmişin Yankısı (Kısım 2) - Diana Gabaldon pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Diana Gabaldon
DOSYA BOYUTU 4,68
TARİH 2017-09-19
ISBN 6051730141
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere’sinden gelen eşi Claire Randall’ın olağanüstü hikâyesine bir kez daha hayran olacaksınız. GEÇMİŞİN YANKISI KISIM II Bir zamanların II. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı, ikincisi kazanan taraf adına savaşmanın hayatta kalmayı garanti etmeyeceği ve üçüncüsü ise namlunun diğer tarafında İngiliz ordusu için savaşan, evlilik dışı doğan oğluyla yüzleşmektense ölmeyi tercih edeceği. Claire ise Amerika’nın kazanacağını bilse de bedelinin ne kadar ağır olacağından habersizdir… Bu sırada, on sekizinci yüzyıla kıyasla daha güvenli olan yirminci yüzyılda, Brianna ile eşi Roger MacKenzie, iki yüzyıl öncesinden kalan mektuplar aracılığıyla Jamie ve Claire’in dramatik hikâyesini adım adım takip ederken, hiç beklemedikleri büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacaklardır.

...nkısı kısım 2 Ürün kodu: 9786051730141 40 ... Geçmişin Yankısı Kısım - 2 | bkmkitap.com ... .38 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 2 Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... 33.25 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Diana Gabaldon. Diana Gabaldon milyonları ... Geçmişin Yankısı 2. Kısım ... ... Diana Gabaldon. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi... 32.78 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 1. Bir zamanların 2 James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Diana Gabaldon. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi... Adı: Geçmişin Yankısı: Kısım 2 Yazar: Diana Gabaldon Alt başlık: Outlander Serisi 7 Kitabın türü: Aşk, Edebiyat, Fantastik, Roman, Tarih Orijinal adı: An Echo in the Bone Yayınevi: Epsilon Yayınları. 28.93 TL. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması hakkında üç şeyden emindir: İlki kazanan tarafın Amerikalılar olacağı... Geçmişin Yankısı Kısım 1 Epsilon Yayınları Diana Gabaldon. 44,50 ₺. Geçmişin Yankısı Kısım 2. Hata Bildir. Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. bir kez daha hayran olacaksınız.Geçmişin Yankısı Kısım - 2Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser... Diana Gabaldon milyonları büyüleyen YABANCI serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. GEÇMİŞİN YANKISI KISIM II Bir zamanların II. 18. yüzyılda yaşayan İskoç savaşçısı Jamie Fraser ile 20. yüzyıl İngiltere'sinden gelen eşi Claire Randall'ın olağanüstü hikâyesine bir kez daha hayran olacaksınız. Geçmişin Yankısı Kısım - 2... Diana Gabaldon milyonları büyüleyen Yabancı serisine Geçmişin Yankısı ile devam ediyor. Geçmişin Yankısı Kısım - 2. Bir zamanların 2. James yanlısı Jamie Fraser, Amerikan ayaklanması......