Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ağıt Toplumu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ağıt Toplumu PDF EPUB


Adnan Binyazar

Ağıt Toplumu - Adnan Binyazar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Adnan Binyazar
DOSYA BOYUTU 5,38
TARİH 2015-06-12
ISBN 9750725524
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ağıt, insanımızın yaşam gereğidir, duyarlığı, değer verme erdemidir; direncinin ezgiye dönüşen bilincidir. Ağıt, ölüm üzerine söylenir. Yaşlı ölümlerinde ağıda sessizlik egemendir, şîwan’a durulmaz. Ama bir yiğit vurulmaya, bir gelin murada ermeden uçup gitmeye görsün, yalnızca kadınlar ağlamaz, kurtlar kuşlar, dağlar taşlar ağıda durur.Edebiyatımızın usta yazarı Adnan Binyazar’ın denemeleri, her yaş ve çevreden okur için öğretici, ufuk açıcı. Binyazar yalnızca bilgi aktarmaz; denemeyi bir sanat gibi icra eder. Daha önce yayımladığımız Duyguların Anakarası, Edebiyatın Dar Yolu, Toplum ve Edebiyat gibi deneme kitaplarının gördüğü ilgi de bunu gösterir.Yeni baskısını sunduğumuz Ağıt Toplumu, denemeciliğimizin çok önemli kitaplarından biri. Yaşadığımız coğrafyanın derin kültürünü bugünün sorunlarına yanıt ve çare olarak hatırlatan; bilgiyi, bilgeliği, hoşgörü ve barışı, okuma sevgisini yücelten denemeler bunlar. Binyazar, kitabı bu baskı için gözden geçirdi ve yeni denemelerle zenginleştirdi. Her yaşın okuyabileceği bir kitap.

...adirKitap.com'da. Ağıt Toplumu. 18,50 TL ... Ağıt Toplumu Adnan Binyazar ... . Bilgiylebeslenen ağıt, halkı zorbalığa sürükler. Oysa, halklarınbilgiden öte güçleri yoktur. Bilgi kuvvettir!Türkiye yüzyıllardır, ağıt toplumundan bilgi toplumunageçmenin sancısını çekiyor. Ağıt Toplumu. Yazar : Adnan Binyazar Yayınevi : Cumhuriyet Kitapları Bu kategorideki tüm ürünler. Ağıt, ölüm üzerine söylenir. Yaşlı ölümlerinde ağıda sessizlik egemendir, şiwana durulmaz. Yeni baskısını sunduğumuz Ağıt Top ... Ağıt Toplumu ... . Yeni baskısını sunduğumuz Ağıt Toplumu, denemeciliğimizin çok önemli kitaplarından biri. 14.45 TL. Ağıtları dirence dönüştürüp bilgi toplumu yaratma çabaları onun için her zamankinden de güncel. Ağıt Toplumu'nda, bilgi toplumuna duyulan özlemle yazılmış denemeler bir araya getirilmiştir. Ağıt, ölüm üzerine söylenir. Yaşlı ölümlerinde ağıda sessizlik egemendir, şîwan'a durulmaz. Yeni baskısını sunduğumuz Ağıt Toplumu, denemeciliğimizin çok önemli kitaplarından biri. Adnan Binyazar. Ağıt, insanımızın yaşam gereğidir, duyarlığı, değer verme erdemidir; direncinin ezgiye dönüşen bilincidir. Ağıt, ölüm üzerine söylenir. 14.45 TL. Ağıt Toplumu-Cumhuriyet Kitapları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ağıt, bir duygu seli gibi, acıyı yüreklere yayar. Ağıt acı çekmenin toplumsallaştırılmasıdır. Ağıt Toplumu'nda, bilgi toplumuna duyulan özlemle yazılmış denemeler bir araya getirilmiştir....