Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ahfa e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ahfa PDF EPUB


Serap Erdönmez

Ahfa - Serap Erdönmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serap Erdönmez
DOSYA BOYUTU 12,21
TARİH 2018-07-30
ISBN 9752454330
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Adım Ahfa. 9 ay boyunca anne babamın dört gözle beklediği, babamın aslan parçası dediği ben. İnsanların tabiriyle bazı eksikliklerimle geliyorum dünyaya. Otizm diyorlar adına. 3 yaşımdayken fark ediyor annem. Sizinkinden farklı, biraz da karmaşık bir dünyam var benim. Benim gibi olan arkadaşlarla tam potansiyelimizi kullanmakta farklılıklar göstersek de biz de birer çocuk, birer insanız. Bakışlarımız insanlığı değiştirecek büyüklükte. Senin bilmediğini biliyor, senin hissetmediğini hissediyorum haberin yok. Eksik değil fazlam var, bilmiyorsun.

... nin sonuncusuna verilen ad. Çok gizli, pek gizli ... Ahfa İsminin Anlamı Nedir? Ahfa İsminin Analizi, Şiiri, Arapçası ve... ... . Konu Başlıklar 1 Ahfa İsmi Hakkında Bilgiler 2 Ahfa İsminin Anlamı Ahfa nedir? Ahfâ kelimesinin sözlük anlamı nedir? Çok gizli, âlem-i emrin (madde ve ölçü olmayan ve arşın üstündeki âlemin) beşinci ve son latîfesi (makamı, mertebesi). AHFÂ Çok gizli, âlem-i emrin (madde ve ölçü olmayan ve arşın üstündeki âlemin) beşincive son latîfesi (makamı, mertebesi).İnsana Âlem-i sagîr yâni küçük âlem denir ... Ahfâ Nedir, Ahfâ Ne Demektir? | Eğitim Sistem ... .İnsana Âlem-i sagîr yâni küçük âlem denir. Âlem-i sagîr on kısımdan meydana. Ahfa isminin cinsiyeti: Uniseks Ahfa isminin kökeni: Arapça Ahfa isimli kişi sayısı: Bilinmiyor AHFA HOME. 1.412 beğenme · 2 kişi bunun hakkında konuşuyor. Ahfa home - o sizin güzelliğiniz. Kalp, ruh, sır, hafî...