Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi PDF EPUB


Matthew McKay

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi - Matthew McKay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Matthew McKay
DOSYA BOYUTU 3,41
TARİH 2018-11-22
ISBN 6052000052
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine TerapiMücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiniz mi? Ya da çok güçlü duygularınızın önüne geçemediğiniz oldu mu? Kendinizi korumaya çalışırken ilişkilerinize zarar verdiniz mi? Kapana kısıldığınızı, kendi kendinizi engellediğinizi ve potansiyelinizi ortaya koyamadığınızı düşündünüz mü? Gerçekçi ve günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz öneriler sunan bu kitapla;Olumsuz davranışlarınıza neden olan Sinir Yollarınızı belirleyip yenileriyle değiştirmenin,“Gevşe ve Bırak Tepkisi”nin gücünü keşfedip kullanmanın,Düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrol altına alacak Mental Kasınızı güçlendirmenin,“Zihninizi odaklama” yoluyla daha sevecen olmanın yollarını öğreneceksiniz. Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda başarabileceksiniz.

... yerde, her zaman ve her durumda... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde, her zaman ve her durumda ... Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi | bkmkitap.com ... ... Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı her yerde... - Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı. 16.20 TL. Düsünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadel ... Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Fiyatı ... ... - Her şeyden öte, düşünceleri yöneterek kendi kendine terapi tekniğini öğrendiğinizde, size karşı dostane davranmayan sinir yollarını kontrolünüz altına almayı. 16.20 TL. Düsünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadele et veya kaç yaklasimindan rahatla ve çöz yaklasimina Daha önce hiç korku, öfke ve arzulariniz karsisinda kontrolünüzü kaybettiginizi... 13.39 TL. Düşünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü... Matthew Mckay, David Harp. Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına… Gerçekçi ve günlük hayatınızda kolayca uygulayabileceğiniz öneriler sunan bu kitapla... Düsünceleri Yöneterek Kendi Kendine Terapi Mücadele et veya kaç yaklasimindan rahatla ve çöz yaklasimina. Daha önce hiç korku, öfke ve arzulariniz karsisinda kontrolünüzü kaybettiginizi hissettiniz... Matthew Mckay. Mücadele et veya kaç yaklaşımından rahatla ve çöz yaklaşımına…

Daha önce hiç korku, öfke ve arzularınız karşısında kontrolünüzü kaybettiğinizi hissettiniz mi? Her şeyde...