Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İsimdeki Sır e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İsimdeki Sır PDF EPUB


Mustafa Kalender

İsimdeki Sır - Mustafa Kalender pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Kalender
DOSYA BOYUTU 7,71
TARİH 2018-07-30
ISBN 6054981687
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan PolisMemuru Hüseyin TAŞKIN’a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de Emniyeti tanıtır.İkili, amansız bir seri katilin peşine düşer. Katil; sarışın, yuvarlak yüzlü ve yeşil gözlü kadınları kurban olarak seçmektedir, çok profesyoneldir, olay mahallinde delil namına bir şey bırakmaz. Olay mahallinde bıraktığı tek şey: Cesetlerin alnına kazımış olduğu bazı harflerdir.

... yepyeni bir hayata adım atmasını konu alan roman ... İsimdeki Sır - Mustafa Kalender ... ... isimdeki sir - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. göre yeniden eskiye Üretim Tarihine göre eskiden yeniye Barkod numarasına göre azalan Barkod numarasına göre artan İsme göre artan (A... Roman. İsimdeki Sır. İsimdeki Sır. Yeni. Ücretsiz Kargo. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. İsimdeki Sır Murat Karademir Serencam Yayınevi. » İsimdeki Sır Kitabı için Yorum, İnceleme v ... Sırrı İsminin Anlamı Nedir? Sırrı İsminin Analizi, Şiiri, Arapçası ve... ... . » İsimdeki Sır Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaşmak ister misiniz? 12.60 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... İsimler o kadar önemli ki, doğum tarihinizin gösterdiği bir çok fırsat ve yeteneği kullanmanıza yarıyor. Doğum tarihinizdeki gizli sır! Doğum gününüz sadece tarihten ibaret değil. Murat Karademir. Kitap Tanıtımı. Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım atmasını konu alan roman... 16.20 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 14.40 TL. Polis Memuru Barman Kara, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin Taşkın'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... 13.05 TL. Polis Memuru Barman KARA, deneyimli bir Cinayet Masası polisidir. Barman, Cinayet Büroya alınan yeni mezunlardan Polis Memuru Hüseyin TAŞKIN'a hem meslekî tecrübelerini aktarır hem de... Afşinli Yazar Mustafa Kalender'in İsimdeki Sır adlı Romanı okuyucusuyla buluştu. beklenen Romanı okuyucu ile buluştu.190 Sayfalık İsimdeki Sır adlı Roman'da bir Seri Katil Vakası anlatılıyor. İsimdeki Sırİsimdeki Sır - Babasının işlerini devralan Musab'ın, bir gün İngiltere'de katıldığı konferansta eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla yepyeni bir hayata adım İsimdeki Sır. Galeri için Resmi Tıklayın....