Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evrenin Ötesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evrenin Ötesi PDF EPUB


Yağmur Can Değirmenci

Evrenin Ötesi - Yağmur Can Değirmenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yağmur Can Değirmenci
DOSYA BOYUTU 4,66
TARİH 2018-07-31
ISBN 6058168350
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Zaman zaman trajik, bazen de eğlenceli bir hikâyenin bir araya getirdiği üç kızın hayatta kalma ve sevdiklerini korumak uğruna yapabileceklerinin sınırlarını göreceğimiz bu romanda, fantastik karakterlerle tanışmaya hazır olun. Aşk, ihanet ve fedakârlık kavramlarını yeniden yapılandırmak ve bu kızların kendilerini keşfetmelerine, aslında oldukları ve olabilecekleri kişiyi bulmalarına şahit olacağız. Bir insanın canavara dönüşmeden önce kaç çizgiden atlaması gerekir? Arkadaşını öldürmekle sevdiğini kurtarmak arasında bir seçim yapmanız gerekirse hangisini seçerdiniz? Aslında aşık olduğunuzu sandığınız şey bir kişiden ziyade güç ise… İşte bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz!..“ Artık konuşmuyorlardı gerçi ama birbirlerine yakın duruyorlardı. Bu olaylar neticesinde şu an odadaki herkesin birbiriyle bir bağı vardı. Aynı şey uğrunda bir araya gelmek zorunda kalmışlardı ve kimsenin bir suçu yoktu. İntikam peşinde bir melekten bozma yakışıklı bir canavar ışık evrene geçmek ve yok etmek için kendi dünyalarında konaklamak istiyordu ve yandaşlarını yanında tutabilmek içinde insan bedenlerine ihtiyacı vardı.İşte konu bundan ibaretti. Düşününce ne kadar da aptalca geliyordu. Sanki bir masalın içindeydiler. Ve güneş tutulmasında bu masal bitecekti. İki muhtemel son vardı. Işığın sakinleri bu savaşı kazanacak ve o pisliklerin dünya insanlarına ulaşamadan kendi karanlık evrenlerine dönmelerini sağlayacaklardı. Ya da karanlığın sakinleri dünya insanlarının bedenlerini zapt edecek -ki şimdiye kadar iki tanesini almışlardı-güneş tutulmasından sonra da aralarında dolaşacaktı. Amacına bir adım daha yaklaşırken Kül Kanat’ın kaç tane yandaşını feda ettiği pek umurunda değil gibiydi. ”

...dışından! Amazon.com'da Ocak 2011'in Kitabı olarak tanıtılan Evrenin Ötesi, serinin ilk romanı ... Evrenin Ötesi - Beth Revis ... . Home / beth revis / Evrenin Ötesi - Beth Revis / Yorum (Evrenin Ötesi #1). Satışta Olanlar. Evrenin Ötesi Üçlemesi 2 - Bir Milyon Güneş. Beth Revis. Satıcı. EVRENİN ÖTESİ: Beth Revis. OLİMPOS YAYINLARI. Geriye sayım tamamlandı! Godspeed kalkışa hazır! Zamanın ve evrenin ötesinde bir aşk. Beth Revis / Evrenin Ötesi - Evrenin Ötesi Serisi 1 / PDF - EPUB / Sayfa: Yalanlarla beslenen dev ... Evrenin Ötesi %25 İndirimli Beth Revis ... . Beth Revis / Evrenin Ötesi - Evrenin Ötesi Serisi 1 / PDF - EPUB / Sayfa: Yalanlarla beslenen dev bir uzay gemisinde, zamanın ve evrenin ötesinde bir aşk hikâyesi. Evrenin Ötesi modelleri, Evrenin Ötesi özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. evrenin ötesi. aramanızda 26 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. sonraki. evrenin ötesi. ara. paylaş. zamanın ve evrenin ötesinde bir aşk. gençlerin yeni heyecan fırtınası. sırlar, cinayetler ve yalanlar üzerine kurulu dev bir uzay gemisi. TANITIM Amy'nin genetik uzmanı annesi ve savaş analizi uzmanı babası yeni bir gezegende insanlığın ilk tohumlarını atmak ve yaşam şartlarını uygun hale getirebilmek üzere Finansal Kaynak Borsası... Yazarı: Beth Revis Sayfa Sayısı: 408 Yayın Yılı: 2011 Yayınevi: Olimpos Liste Fiyatı: 18 TL. Amy'nin genetik uzmanı annesi ve savaş analizi uzmanı babası yeni bir gezegende insanlığın ilk tohumlarını... KİTABIN ARKA KAPAK YAZISI. Amy'nin genetik uzmanı annesi ve savaş analizi uzmanı babası yeni bir gezegende, insanlığın ilk tohumlarını atmak ve yaşam şartlarını uygun hâle getirebilmek üzere... Amerikan gençliği yeni bir heyecan fırtınasına kapıldı: Evrenin Ötesi. Apaçık bu zamanın dışından! Amazon.com'da Ocak 2011'in Kitabı olarak tanıtılan Evrenin Ötesi, serinin ilk romanı. Evrenin Ötesinde : Uzay Serüveni; Brian Greene, uzayın, çekim kuvvetinin etkisiyle uzayan, bükülen ve kıvrılan esnek yapısını anlatıyor. Kitap Hakkında: Kitap: Evrenin Ötesi Orijinal adı: Across The Universe Yazar:Beth Revis Sayfa sayısı: 408 Yayınevi: Olimpos Goodreads puanı: 3... ...etkileyen "Açlık Oyunları" serisiyle "galiba seviyorum" demiştim, Evrenin Ötesi ile de "kabul et artık, seviyorsun" dedim. ✮ Evrenin Ötesi ✮. ⇨ Resmen bu seri...