Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? PDF EPUB


Osho

Masumiyet, Bilgi ve MerakÇocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? - Osho pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osho
DOSYA BOYUTU 3,13
TARİH
ISBN 6055524357
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu?"Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar."OSHOMasumiyet, Bilgi ve Merak, yaşama, pek çok yetişkine acı veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir keyifle yaklaşma kapasitesini iyileştirmek için her insanın en son masumiyet haline, çocukluğuna bakıyor. Bütün dinler cennete, bir zamanlar bildiğimiz yalınlığa geri dönme düşüncesini barındırır. Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu "kayıp cenneti" nasıl bulacağımızı anlatıyor.Masumiyet, Bilgi ve Merak, orijinal bir Osho DVD'si içeriyor. Bu görsel tamamlayıcı okurun Osho'nun dosdoğru kaynaktan gelen dolaysız bilgeliğini ve mizahını deneyimlemesini sağlıyor."Masumiyet nedir?" diye soruyorsun bana.Bilgiyi kus! Bilgi ağacının meyvesini kusmak gerekir. Onu sisteminden çıkar: O zehir, saf zehirdir. Bilgi olmadan, "Bilmiyorum"u bilerek yaşa. Bu bilmeme halinden faaliyet gösterdiğinde masumiyetin ne olduğunu bileceksin.Bilgi, bilmenin engelidir. Bilgi bırakıldığında, bilme gelişir.Merak tehlikelidir, çünkü merak eden bir insanın filozof, şair veya bir mistik olacağı kesindir ve bu üç tip insan da toplum açısından işe yaramazdır. Toplum daha daha çok bilgi vererek, bilgiyle doldurarak seni bir otomata, bir robota dönüştürür. Ne kadar bildiğini düşünürsen, merak o kadar imkânsızlaşır, çünkü bildiğini zannettiğin zaman nasıl merak edebilirsin?

...çeriyor. ...SHREE RAJNEESH) özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin ... Masumiyet, Bilgi ve Merak: Çocukken Hissettiğim Merak... ... . Masumıyet, bılgı ve merak çocukken hıssettığım merak duygusuna ne oldu? Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak içindeki insan ünlem işaretiyle yaşar. Masumiyet, Bilgi ve Merak, orijinal bir Osho DVD si içeriyor. ...(Bhagwan Shree Rajneesh) kitapları arasında yer alan Masumiyet, Bilgi ve Merak Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. ...ve Merak; Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yer ... Masumiyet, Bilgi ve Merak - Osho ... . ...ve Merak; Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir keyifle ...Masumiyet nedir? diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! İlgili Ürünler. Medeniyet Endüstrisi Kapitalist Medeniyetin Üretim ve İhracı Diğer » Kişisel Gelişim » Masumiyet, Bilgi ve Merak Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu. Masumiyet, Bilgi ve Merak'ta, Osho, çocukluğun merak ve masumiyetine yeniden kavuşmak için bu kayıp cenneti nasıl bulacağımızı anlatıyor. ...Masumiyet nedir? diye soruyorsun bana. Bilgiyi kus! Masumiyet, Bilgi ve Merak, yaşama, pek çok yetişkine acı veren karamsarlık ve umutsuzluk duygusu yerine merakla ve doğal bir ve Merak Çocukken Hissetiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? Osho. Çocukken Hissettiğim Merak Duygusuna Ne Oldu? "Bilgili insan soru işaretiyle, huşu ve merak iç...