Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Paranormalizm ve Din e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Paranormalizm ve Din PDF EPUB


Dr. Mustafa Arslan

Paranormalizm ve Din - Dr. Mustafa Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Mustafa Arslan
DOSYA BOYUTU 12,55
TARİH 2011-01-01
ISBN 6056205019
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Büyü, fal, kehanet, kutsal şifreler ve ruhçuluk gibi mistik eğilimleri kapsayan paranormal inançların günümüzde giderek arttığına dikkat çeken Arslan, kitap boyunca paranormal inancın dinle ilişkisini sorguluyor. Popüler kültürün bu tarz inançları dini temalarla birleştirerek sunduğunu iddia eden Arslan, ebebiyattan sinemaya, gündelik hayattan tıbba her alanda karşılaştığımız gizemli inanışların sıradan psikolojik durumlara indirgenemeyeceğini, toplumsal birer olgu olarak irdelenmesini gerektiğini savlıyor.Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gören mevhumların zaman içinde hayatın nasıl bir parçasına dönüştüğünü kanıtlıyor.

...l bir parçasına dönüştüğünü kanıtlıyor ... Paranormalizm ve Din | bkmkitap.com ... . Paranormalizm ve Din. Bilsam Yayınları. 12.75. Sosyo-Dini Farklılaşma ve İslam. Mustafa Arslan. Eski Yeni Yayınları. Kültür ve Bilim /. Paranormalizm ve Din. Paranormalizm ve Din. Mustafa Arslan. Yayınevi: Bilsam Yayınları. Mustafa Arslan Paranormalizm ve Din çalışmasında, Türkiye'de pek çalışılmamış bir alanda çarpıcı tespitlerde bulunuyor. Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul gör ... Paranormalizm ve Din-Palme Kitabevi ... . Paranormalizm ve Din, normal dışı kabul görülen mevhumların zaman... Paranormalizm ve Din. Yeni. Ücretsiz Kargo. Sosyo-Dini Farklılaşma ve İslam. Mustafa Arslan. Paranormalizm ve Din. Yazar: Mustafa Arslan. Yayınevi: Bilsam Yayınları. Stokta olunca haber ver. Paranormalizm ve Din. Bilsam Yayınları. 11.70. ...Kitapları Gezi ve Rehber Kitapları Hobi Kitapları Hukuk Kitapları İnanç Kitapları - Mitolojiler İnsan ve Toplum Kitapları İslam ve Din Kitapları Müzik Kitapları Periyodik ve Süreli %20. Göç Din ve ...