Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şah-ı Gülistan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şah-ı Gülistan PDF EPUB


Harun Çetin

Şah-ı Gülistan - Harun Çetin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Harun Çetin
DOSYA BOYUTU 6,31
TARİH 2012-02-16
ISBN 6055996468
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

GÜL İLE BÜLBÜLÜN HİKÂYESİGül mescidinde gül kitabımsın.Gül minberimde tek hitabımsın.Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Hak sözünü tutmadım, erenler şerbetin tatmadım. Dost bağını gözetmeyip, düşmana ses etmeyip, yiten yiğitlere yas etmeyip, mümine varan köpeğe bir taş dahi atmadım.Cahillik denizinde boğuldum, nefsime taptım ve şeytan tarafından dahi kovuldum. Ulu bilgeler çağırdılarsa da beni dergâh-ı izzete, ben razı oldum şerre ve zillete. Münafıklık alametleri kalktı artık üzerimden, gayri bihakkın ben münafık oldum. Her türlü âmâl-i necasetin failiyim, bir nebze pişmanlık duymadan.Korkulara son, huzura merhaba.Çirkinliğe son, güzelliğe merhaba.Muammalara son, sırların hakikatine merhaba.Hayallere son, gerçeğe merhaba.Riyaya son, mertliğe merhaba.Dünyaya son, ukbaya merhaba.Cesedlere son, ervaha merhaba.Sona son, sonsuzluğa merhaba.Mahduda son, ezele ve ebede merhaba.Onsekiz bin âleme son, kalblere merhaba.Mahlûka son, Mahbuba merhaba.

...güzel Yüzünde yeşil ben aşikar olmuş Çekilmiş kaşların zülfikâr ... Şah-ı Gülistan ... .. GÜL İLE BÜLBÜLÜN HİKÂYESİGül mescidinde gül kitabımsın.Gül minberimde tek hitabımsın.Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Hak sözünü... 9 TL. GÜL İLE BÜLBÜLÜN HİKÂYESİ. Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim git dediler gitmedim her ne emretmişse arifler dediklerini etmedim. Şah ı Gülistan. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 120,00000000. Yaz ... Şah-ı Nakşibend Hazretleri ve Tasavvuf Yolu - Gülistan Dergisi ... . Şah ı Gülistan. Yıl : 2012,00000000 Sayfa Sayısı : 120,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. 10.42 TL. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. 10.20 TL. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. Şah-ı Gülistan [Kategorisiz Ürünler] Gül ile Bülbülün HikayesiGül mescidinde gül kitabımsın.Gül Şah-ı Gülistan. Yazar : Harun Çetin Yayınevi : Kayıhan Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. ŞAH-I GÜLİSTAN kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. HARUN ÇETİN kitapları ve KAYIHAN 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 11.40 TL. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim. 11.25 TL. Gül ile Bülbülün Hikayesi Gül mescidinde gül kitabımsın. Gül minberimde tek hitabımsın. Gel dediler gelmedim, git dediler gitmedim, her ne emretmişse arifler, dediklerini etmedim....