Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Selefiler ve Vehhabilere Reddiye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Selefiler ve Vehhabilere Reddiye PDF EPUB


Ali Hoşafçı

Selefiler ve Vehhabilere Reddiye - Ali Hoşafçı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ali Hoşafçı
DOSYA BOYUTU 9,14
TARİH 2012-02-01
ISBN 6055719593
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Daha önce neşredilen Selefiler ve tasavvufçuların görüşleri adlı eserimiz çıktıktan sonra , 2 yıl boyunca , gerek internet ortamında münazara , tartışmalar oldu. Yeni çalışmamız olan Selefiler Ve Vehhabilere Reddiye isimli bu eserimizde , bu itirazlara ve reddiyeye cevap verdik.Ayrıca münazaralar da , karşı tarafın "bir fırın ekmek yememiz gerektiğini bize öğrettiniz" deyip , pes ettiği ve cevap veremediği o münazara sonuçlarını bu kitaba ekledik. Hadisler üzerinde yapılan münazaralarda itirazcılara verilen cevaplar , hadis ilmiyle uğraşanlara kaynak olma özelliği olan bu bilgiler Türkiye'de ilk defa bu kitapta neşredildi.Özellikle bu kitaptaki 5. Hadisin her iki tarafa göre tahriç ve değerlendirmelerine , itirazlara ve o itirazlara verilen cevaplara bakıldığında , Türkiye'de bir ilk ve kaynak olma özelliğini taşıdığını göreceksiniz.

...saca bir reddiye yapacağız. İngiliz=Suud güdümlü Vehhabi=selefiler ise girdikleri her yerin temiz inancını bozmaya çalışmışlar sadece Allah dostlarının irşad faaliyetleri ... Vehhabilere Reddiye | Islam Kalesi ... ... Vehhabilere reddiye. Home. Ehli-Sünnet. haberi, hidayet, ibn hacer, ibn teymiyye, islam, kabir alemi, kabir halleri, kabirler, Rasulullah, selefiler, taberani, varid, vehhabi fitnesi, vehhabilere reddiye... ...Tabi'in'in bu tür istekleri,Selefi ve Vehhabi'lerin iddiasına göre şirk olmalıydı.Dolayısıyla et-Tahiyyat duasının. Tevessülü İnkar Eden Vehhabilere Reddiye - Tevessülün ... Vahhabilik Sapkın Bir Fırkadır (!!!) - Aldanmayalım.net ... .Tabi'in'in bu tür istekleri,Selefi ve Vehhabi'lerin iddiasına göre şirk olmalıydı.Dolayısıyla et-Tahiyyat duasının. Tevessülü İnkar Eden Vehhabilere Reddiye - Tevessülün Delilleri - 1 -. 03 Nisan 2012. Mezhepler, Mezhepsizlere Reddiye / Hasan Basri BALCI →. Bunlara da bakabilirsiniz. İbn Arabi'ye iftira atan cahil Vehhabilere cevap. Selefi vehhabileri lal eden görüntü....