Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Allah Dostu yahut Hz. İbrahim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Allah Dostu yahut Hz. İbrahim PDF EPUB


Osman Koca

Allah Dostu yahut Hz. İbrahim - Osman Koca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Koca
DOSYA BOYUTU 9,49
TARİH 2017-11-08
ISBN 9754736281
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Asla değişmeyen ve kıyamete kadar da değişmeyecek olan Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim’deki 25 sûrenin 69 âyetinde Hazreti İbrahim’den bahsedilir. “Halil” yani “dost” olarak nitelenir o. Ve yine o -tıpkı Hazreti Nuh gibi- özel yetki ve görevlerle donatılır. Hazreti İbrahim döneminde ‘Babil’ ve ‘Ninova’ adlı, Allah’a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. Babilliler, müşrik yani yıldızları ve putları Allah’a ortak koşan bir kavimdi. Onların bu inancına Sabiîlik dendi. Onlar güneş, ay ve yıldız gibi gök cisimlerinin yanı sıra ruh ve melek olarak adlandırılan gözle görülmeyen varlıklara da tapıyorlardı. Bir zaman sonra bunlara benzeyen hamur, toprak, taş ve madenden putlar yaptılar. Büyükçe olanlarını ‘puthane’ adını verdiklerini özel bir mekana taşıdılar. Allah’a isyan ve ortak koşma noktasında öyle azgın ve sapkın bir hâle geldiler ki devlet işlerinde ‘puthane bakanlığı’ diye bir birim bile kurdular. Hazreti İbrahim, Yüce Rabbimiz tarafından peygamber seçilip işte bu Babil halkına gönderildi.

... "Halil" yani "dost" olarak nitelenir o. Ve yine o tıpkı Hazreti Nuh gibi- özel yetki ve görevlerle donatılır ... Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim | bkmkitap.com ... .Hazreti İbrahim döneminde 'Babil' ve 'Ninova' adlı, Allah'a ortaklar Siyer i İbn i İshak Hz. Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim. Yeni. Ücretsiz Kargo. ve kıyamete kadar da değişmeyecek olan Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'deki 25 surenin 69 ayetinde Hazreti İbrahim'den bahsedilir. 6.11 TL. BEYAN YAYINLARI , Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KT ... Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim | bkmkitap.com ... . 6.11 TL. BEYAN YAYINLARI , Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. "Halil" yani "dost" olarak nitelenir o. Ve yine o -tıpkı Hazreti Nuh gibi- özel yetki ve görevlerle donatılır. Hazreti İbrahim döneminde 'Babil' ve 'Ninova' adlı Allah'a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. "Halil" yani "dost" olarak nitelenir o. Ve yine o tıpkı Hazreti Nuh gibi- özel yetki ve görevlerle donatılır. Hazreti İbrahim döneminde 'Babil' ve 'Ninova' adlı, Allah'a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. Hazreti Ibrahim, Yüce Rabbimiz tarafindan peygamber seçilip iste bu Babil halkina gönderildi. Ürün Adı: Allah Dostu yahut Hz. İbrahim Ürün Kodu: 9789754736281 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak... 7.50 TL. Hazreti İbrahim döneminde 'Babil' ve 'Ninova' adlı, Allah'a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. Babilliler, müşrik yani yıldızları ve putları Allah'a ortak koşan bir kavimdi. Hazreti İbrahim döneminde 'Babil' ve 'Ninova' adlı, Allah'a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. Babilliler, müşrik yani yıldızları ve putları Allah'a ortak koşan bir kavimdi. https://www.kitapsitesi.com/urun/allah-dostu-yahut-hz-ibrahim. Beyan Yayınları. Halil yani dost olarak nitelenir o. Ve yine o tıpkı Hazreti Nuh gibi özel yetki ve görevlerle donatılır. Hazreti İbrahim döneminde Babil ve Ninova adlı. Allah a ortaklar koşan iki büyük yerleşim alanı vardı. İLETİŞİM. İslami Çocuk Kitapları. Allah Dostu Yahut Hz. İbrahim. Halil yani dost olarak nitelenir o. Ve yine o - tıpkı Hazreti Nuh gibi- özel yetki ve görevlerle donatılır. Osman Koca. Asla değişmeyen ve kıyamete kadar da değişmeyecek olan Kutsal Kitabımız Kur'an-ı Kerim'deki 25 surenin 69 ayetinde Hazreti İbrahim'den bahsedilir....