Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) PDF EPUB


Seyahat Arkadaşı (Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,87
TARİH 2012-02-08
ISBN 6054119110
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Seyahat Arkadaşı’nı, yurtdışına giden kişilerin seyahatlerini kolaylaştırmak ve dil konusunda karşılaşabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak için hazırladık. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken, çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişilerin İngilizce konuşan insanlarla temel düzeyde iletişim kurabilmesini amaçladık. Özellikle ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya'ya yapacağınız seyahatlerinizde size yardımcı olacağını düşündüğümüz kılavuzumuz, bu ülkeler dışında da dünyanın herhangi bir yerine giden ve İngilizce iletişim kurmak isteyen her turiste hitap ediyor.Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Aynı zamanda her bölümde yer alan onlarca konuşma balonunun içinde, size sorulabilecek olası soruların cevaplarını bulabilirsiniz.Yurtdışına yapacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz çeşitli durumlarda size yararı olabilecek örnek cümleler ve küçük ipuçları verdik. Örneğin araba kiralama, bahşiş verme ve dükkânların çalışma saatleri gibi konularla ilgili çeşitli açıklamaları konuşma kılavuzumuzda bulabileceksiniz.Umarız Seyahat Arkadaşı, iletişim konusunda karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirerek, yurtdışına yapacağınız seyahatleri daha kolay bir hale getirir.İyi tatiller!

...avuzu : Türkçe - İngilizce. Cildi. : Karton Kapaklı ... Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu ... . 7 €. ...turiste hitap ediyor.Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizcetelaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da... Tod Ashley adlı yazara ait Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden sat. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözc ... Seyahat Arkadaşı Türkçe - İngilizce Konuşma Kılavuzu Fiyatı ... . Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Türkçe Akademik Kitaplar. Back. Psikoloji. Anasayfa /. Genel Konular /. Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Genel Konular kategorisinde yer alan Tod Ashley - Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! İyi tatiller! Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu Tod Ashley. Seyahatlerde Konuşma karşılaşabilecekleri isteyen verdik. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişile. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce... Seyahat arkadaşı : Türkçe-İngilizce konuşma kılavuzu. ISBNp: 9786054119110. Dil: Türkçe. Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Dil Seçimi : Türkçe English. Ürün Adı: Redhouse Seyahat Arkadaşı Türkçe İngilizce Konuşma Kılavuzu Ürün Kodu: 9786054119110 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen...