Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa PDF EPUB


Osman Koca

Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa - Osman Koca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Koca
DOSYA BOYUTU 10,63
TARİH 2017-11-08
ISBN 9754736304
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Al-i İmran Sûresi’nin 59. âyetinde, İsa aleyhisselamın doğumu ile Hazreti Âdem’in yaradılışı arasında, sıkı bir bağ ve kuvvetli bir benzerlik kurdurulmuştur:Daha önceki dönemlerde,Yahudiler, kutsal kitapları olan Tevrat’ı tahrif edip bozdular.Peygamberlerini öldürecek derecede zorbalık yaptılar.Hz. İsa, Peygamber olarak seçildiği, doğumundaki olağanüstülükle başından beri belliydi.O da İsrail-oğullarına hakikati bildirmeye çok erkenden başladı.Çağrısına kulak verenler olduğu kadar,Ne yazık ki kulak tıkayanlar da oldu.Ve yine yazık ki ona inananların sayısı;İnanmayanların yanında çok az kaldı…Sabıkaları hayli kabarık olan İsrail-oğulları,İsa Peygamber’i yalanlayıp ona şiddetle karşı çıktılar.Daha önceki dönemlerde gelen diğer elçilere yaptıkları gibi,Ondan da sıra dışı özellikler göstermesini dilediler…Bunun üzerine İsa aleyhisselam, kavmini imana getirmek için,Gece-gündüz Rabbi’ne yalvardı, yakardı.İsrail-oğulları geçmişte diğer kutsal elçilerine yaptıkları gibi…Hazreti İsa’ya ve onun davetine uyanlara türlü türlü kötülükler yaptılar…Alay etmelerinden tutun da aşağılamalara varıncaya dek,Küfürleşmelerinden sayın da şiddet ve saldırılara uzanıncaya kadar,Bir dizi asi ve zorba davranış sergilediler.Gözü dönmüş inkârcılar bunlarla da yetinmediler…Sonunda yöneticilerden kutsal elçilerinin öldürülmesini istediler.Ancak Allah, onların hain ve sinsi planlarını biliyordu elbet.Bu planlarını etkisiz hâle getirerek,Hazreti İsa yerine ona çok benzeyen birini yakalayıp astılar. 

...li kabarık olan İsrail-oğulları, İsa Peygamber'i yalanlayıp ona şiddetle karşı çıktılar ... Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa | bkmkitap.com ... . Osman Koca. Al-i İmran Sûresi'nin 59. âyetinde, İsa aleyhisselamın doğumu ile Hazreti Âdem'in yaradılışı arasında, sıkı bir bağ ve kuvvetli bir benzerlik kurdurulmuştur: Daha önceki dönemlerde... Peygamberlerini öldürecek derecede zorbalık yaptılar.Hz. İsa, Peygamber olarak seçildiği, doğumundaki olağanüstülükle başından beri belliydi. Allah İle Konuşan Peygamber Yahut Hz. İsa. Osman Koca Beyan Yayınları. 9789754736304. 837943 ... Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa Osman Koca ... . Allah İle Konuşan Peygamber Yahut Hz. İsa. Osman Koca Beyan Yayınları. 9789754736304. 837943. Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa. Beyan Yayınları. 6.00. Bu Ürün Toplam 6 Adet Satılmıştır. Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. %20 indirimli Yeni. Beyan Yayınları Kainatın Efendisi Yahut Hz. Muhammed - Osman Koca. Hz. İsa Peygamber olarak seçildiği doğumundaki olağanüstülükle başından beri belliydi. Sabıkaları hayli kabarık olan İsrail-oğulları İsa Peygamber'i yalanlayıp ona şiddetle karşı çıktılar. Al i İmran S resi nin 59. yetinde. İsa aleyhisselamın doğumu ile Hazreti dem in yaradılışı arasında. sıkı bir bağ ve kuvvetli bir benzerlik kurdurulmuştur Daha önceki dönemlerde. İslam. Biyografi - Otobiyografi. Babasız Doğan Elçi Yahut Hz. İsa. Sabıkaları hayli kabarık olan İsrail-oğulları, İsa Peygamber'i yalanlayıp ona şiddetle karşı çıktılar. Hz. İsa, Peygamber olarak seçildiği, doğumundaki olağanüstülükle başından beri belliydi. Sabıkaları hayli kabarık olan İsrail-oğulları, İsa Peygamber'i yalanlayıp ona şiddetle karşı çıktılar....