Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Taşyaratıklar / Eğlence Peşinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Taşyaratıklar / Eğlence Peşinde PDF EPUB


Sara Vogler

Taşyaratıklar / Eğlence Peşinde - Sara Vogler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sara Vogler
DOSYA BOYUTU 5,71
TARİH 2015-03-20
ISBN 6054560523
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Max Black ile Ben Neal, Oldacre İlkokulu’na giden iki öğrenci. Okulları sıradan bir okul değil,çünkü hemen yanındaki tarihi binanın duvarlarında yaratıklar yaşıyor!Su oluklarının ucunda durup yağmur sularının çatıdan akmasını sağlayan bu yaratıklara ‘taşyaratıklar’ deniyor. Taşyaratıklar süper sinsi ve süper yaramazlar, üstelik süper güçleri var!(Eh, belki süper güçler denemez amabirtakım güçleri olduğu kesin!)

...k ile Ben Neal, Oldacre İlkokulu'na giden iki öğrenci ... Taşyaratıklar 1 - Eğlence Peşinde | bkmkitap.com ... . Okulları sıradan bir okul değil, çünkü hemen yanındaki tarihi binanın duvarlarında yaratıklar yaşıyor! Sara Vogler, Jan Burchett. Max Black ile Ben Neal, Oldacre İlkokulu'na giden iki öğrenci. Okulları sıradan bir okul değil, çünkü hemen yanındaki tarihi binanın duvarlarında yaratıklar yaşıyor! Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ... Taşyaratıklar 1 - Eğlence Peşinde, David Dalton » Satın Al... - Kidega ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ta...