Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik PDF EPUB


Mehveş Evin

A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik - Mehveş Evin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehveş Evin
DOSYA BOYUTU 7,69
TARİH 2018-08-02
ISBN 6052241479
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’nin son on beş yılı, birbirini kovalayan skandalların, acıların, utancın yükselen dozuna toplum olarak bağışıklık geliştirip duyarsızlaşmakla geçti. Asla unutulmaz, hafızalardan silinmez zannettiğimiz ne çok şey halının altında kalıp adımlarımızın tümseği haline geldi...Kökünden koparılan ağaçlar, yükselen gökdelenler, grizular, ayakkabı kutuları, talimat alan yargı, cinayetler, katliamlar…Gazeteci-yazar Mehveş Evin, sahalardan kitaplara tüm kaynakları tarayarak halıyı kaldırdı; birikmiş tozu A’dan Z’ye sınıflandırarak bir zamanlar üzerine bastığımız zeminin rengini görebileceğimiz yeni bir kaynak oluşturdu.A’dan Z’ye Buraya Nasıl Geldik, yaşananların unutulmaması ve böylece tekrarlanmaması umuduyla hazırlanmış, gerçek bir araştırmacı-gazetecilik çalışması.

...lanmaması umuduyla hazırlanmış, gerçek bir araştırmacı-gazetecilik çalışması ... A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik - Mehveş Evin ... . (Tanıtım Bülteninden). Mehveş Evin. Türkiye'nin son on beş yılı, birbirini kovalayan skandalların, acıların, utancın yükselen dozuna toplum olarak bağışıklık geliştirip duyarsızlaşmakla geçti. Okuma listeme ekle. Gazeteci Mehveş Evin'in "A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik" adlı kitabı Karakarga Yayınları etiketiyle yayımlandı. Tanıtım bülteninden. A dan Z ye Buraya Nasıl Geldik Mehveş Evin Kara Karga Yayın ... Gazeteci Mehveş Evin'den "A'dan Z'ye Buraya Nasıl Geldik" ... . Tanıtım bülteninden. A dan Z ye Buraya Nasıl Geldik Mehveş Evin Kara Karga Yayınları 9786052241479 Mehveş Evin. Gazeteci-yazar Mehveş Evin'in, Türkiye'n...