Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh PDF EPUB


Osman Koca

Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh - Osman Koca pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Koca
DOSYA BOYUTU 8,31
TARİH 2017-11-08
ISBN 9754736328
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hazreti Âdem ile eşi Hazreti Havva’nın vefatlarının ardından insanlar hızla çoğalmaya, çoğaldıkça da yeni yerleşim bölgelerine doğru genişleyerek yayılmaya başladılar.Sonraları iki farklı gruba ayrıldı insanlık:Bir yanda mutlu ve inançlı insanların meydana getirdiği Habiloğulları…Öte yanda mutsuz ve inançsız Kabiloğulları…Habiloğulları; Allah’a sonsuz bir güven ve teslimiyet ile bağlanmış iken…Kabiloğulları; Şeytan’ın hile ve tuzaklarına yakalanıp nefislerine esir düştüler.Aralarında yer yer kavgalar, çarpışmalar yaşandı.Ve böylece Hakk ile batılın yani iyilik ile kötülüğün mücadelesi toplu halde ortaya çıktı…İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara…Bataklıkta yeşeren bir gül gibiydi o.Nuh idi adı…Kutsal Kitabımız Kur’an-ı Kerim ‘ulu’l-azm’ yani ‘özel misyon, görev ve yetkilerle donatılmış’ peygamberlerin ilki saydı onu.Ve dile kolay, tam kırk üç âyette ondan bahsetti.Allah’a ortak koşan, putperest bir kavme gönderildi Hazreti Nuh. 

...nlar hızla çoğalmaya, çoğaldıkça da yeni yerleşim bölgelerine doğru genişleyerek yayılmaya başladılar ... Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh | bkmkitap.com ... . Nuh. Beyan yayınları. 7.00. %30. Hz Cafer Bin ebi talib. Ömer Aras. Beyan yayınları. Bu yazımızda sizlere öncelikle BEYAN YAYINLARI tarafından piyasaya sürülen ve Osman Koca imzası taşıyan Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh pdf hakkında bilgi vereceğiz. Nuh. Osman Koca BEYAN YAYINLARI. üç âyette ondan bahsetti.Allah`a ortak koşan, putperest bir kavme gönderildi Hazreti Nuh. 65,64 ₺. Büyük ... Büyük Tufan Yahut Hz. Nuh - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . üç âyette ondan bahsetti.Allah`a ortak koşan, putperest bir kavme gönderildi Hazreti Nuh. 65,64 ₺. Büyük Dua Kitabı Mecmuatü'L Ahzab (Ciltli Şamua). İşte böylesi berbat ortamda bir elçi gönderildi onlara… Bataklıkta yeşeren ...