Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası PDF EPUB


Behzat Taş

Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2Demir Çağından Sonrası - Behzat Taş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Behzat Taş
DOSYA BOYUTU 9,34
TARİH 2017-08-10
ISBN 6058487369
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Anadolu, insanlığın yerküre üzerindeki serüveninin başladığızamanlardan bu yana en önemli uğrak noktalarından biri oldu.Kıtaların ve iklimlerin kesişme noktasındaki bu topraklar,binlerce yıl boyunca kendilerine yurt ve umut arayanlarınöykülerini biriktirdi. Dönemin dünyasına hükmeden büyükimparatorluklar kadar, adlarını bile bilmediğimiz nice kavimde konuk oldu Anadolu’ya.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları, üzerinde yaşadığımız toprakların tarihini, bugünün gençleri ve çocukları ile buluşturmaküzere hazırlandı. Amacımız kültürel zenginliklerimizin dahaiyi farkına varabilmek ve onlara içtenlikle sahip çıkacak kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihikeşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendideneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor.Farklı kültürlere saygıya ve empatiye dayalı davranış biçimlerinin yerleşmesine, çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine,analiz ve yorum yapabilmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyor.Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya veGalatlar yer alıyor: Efsanevi kral Midas’ın uygarlığı Frigler, Batıanadolu’nun görkemli toplumu Lidyalılar, bilimin ve sanatınöncüleri İyonya ve antikçağın savaşçı devleri Galatlar..

...lu, ve büyük Üniversitesi onlara kitaplar sunuyor ... (PDF) Anadolu Demir Çağı Uygarlıkları, Anadolu... - Academia.edu ... . bir yaşadığımız Gölgeler Uygarlıkları... 28.13 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 30 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlay ... Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 Demir Çağından Sonrası - Behzat... ... . Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. 37.50 TL. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları serisi çocuklara tarihi keşfetmenin yepyeni yollarını sunuyor. Onların tarihi kendi deneyimlerine göre yorumlayabilmelerine olanak sağlıyor. Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları dizisinin Demir çağı ve sonrasını ele alan bu ikinci kitabında, Frigler, Lidyalılar, İyonya ve ek bilgi: Başlık: Çizgilerle Anadolu Uygarlıkları 2 : Demir Çağından Sonrası....