Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Din, İman ve İslam'a Dair e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Din, İman ve İslam'a Dair PDF EPUB


Doç. Dr. Tevfik Yücedoğru

Din, İman ve İslam'a Dair - Doç. Dr. Tevfik Yücedoğru pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Tevfik Yücedoğru
DOSYA BOYUTU 10,31
TARİH 2012-02-13
ISBN 6054487271
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanda olup biten ve ona yön veren fikir ve düşünce oluşumlarını tam anlamıyla çözmek, onun psikolojik ve teolojik yönünü aydınlatmak bir araştırma gayreti olarak asırlar boyu veri toplamayı gerekli kılacak sabır gerektirmektedir. Sözü uzatmak istemiyoruz ama insanın hem fiziki hem de manevi dünyası tam bir muamma olarak bugün, bilimin önünde durmaktadır. İnsan hakkında yapılan her araştırma, onun hakkında bir karanlık noktayı aydınlatmakla birlikte, bilinenlerin ne kadar az olduğunu da ortaya koymaktadır. İnsan kendisinin olaylar karşısında ne kadar aciz olduğunu fark ettiği gibi, bundan sonraki geleceğini bilme konusunda da o kadar aciz ve bir o kadar çaresiz durumdadır. Bütün bunları Allah Teâlâ bir cümle ile özetlemekte ve: “ Hiç Yaratan bilmez mi? O, en ince işleri görüp bilmektedir ve her şeyden haberdardır.”( Mülk, 67/13) buyurmaktadır.Bunca probleme rağmen bugün, insan varsa ve nesli devam ediyorsa ilahi bir koruma görmüş olması yanında, bütün peygamberlerin birlikte dillendirdiği ortak iman ve İslam ilkeleri sayesindedir.

...ütün peygamberlerin birlikte dillendirdiği ortak iman ve İslam ilkeleri sayesindedir ... İMAN - TDV İslâm Ansiklopedisi ... . Din, İman Ve İslama Dair Emin Yayınları. Din, İman Ve İslam'a Dair/tevfik Yücedoğru. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Bonus Puan. Alış-Veriş Listeme Ekle. Din, İman ve İslam'a Dair. ve nesli devam ediyorsa ilahi bir koruma görmüş olması yanında bütün peygamberlerin birlikte dillendirdiği ortak iman ve İslam ilkeleri sayesindedir. Araştırma-İnceleme kategorisinde yer alan Tevfik Yücedoğru - Din, İman ve İslam ... İMAN - TDV İslâm Ansiklopedisi ... . Araştırma-İnceleme kategorisinde yer alan Tevfik Yücedoğru - Din, İman ve İslam'a Dair kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet!...