Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Güneşin Kızı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Güneşin Kızı PDF EPUB


Gonca Çiftçioğulları

Güneşin Kızı - Gonca Çiftçioğulları pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gonca Çiftçioğulları
DOSYA BOYUTU 10,48
TARİH 2015-05-30
ISBN 6059817004
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Leyla’nın narkotikte gizli polis olan babası, o daha yedi yaşındayken gözleri önünde şehit edilir. Katilleri yıllar geçmesine rağmen yakalanamaz vedosyası emniyetin tozlu raflarına kaldırılır. Leyla, yirmi yıl sonra babasının geride bıraktığı meşaleyi devralarak katillerini bulmak amacıyla İzmir Emniyeti’ndeki başarılı kariyerini bırakıp memleketi olan Adıyaman’a gelir ve büyük bir tehlikeyle de yüzleşmek durumunda kalır. Aynı zamanda burada kendisi için sürpriz ve imkânsız bir aşka tutulur. Leyla, imkânsız aşkı İsmet’e kavuşabilecek mi? Daha da önemlisi babasının katillerini yakalayabilecek mi? İzmir Cinayet Büro'nun gözü pek Başkomiseri Çetin ve Cinayet Büro Şube Müdürlüğü'ne atanan eski eşi Dilek... Eski karı kocanın aynı büroda çalışmaları küllenen aşklarını yeniden alevlendirecek mi? Yoksa Çetin, savcı sevgilisi Songül Kaya'yı mı tercih edecek? Adıyaman da filizlenen Leyla ve İsmet'in aşkıyla birlikte Çetin-Dilek-Songül aşk üçgenini de merakla ve soluk soluğa okuyacaksınız. Aksiyon ve heyecanın doruklarına ulaşacağınız hızlı bir Polisiye/Aşk’a hazır mısınız?

...rı", tekrar bölümleriyle teve2'de. Dram, komedi, romantik ... Güneşin Kızları Tüm Bölümler (İlk Bölüm, Son Bölüm) - Kanal D ... . Güneşin Kızları; Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli, çift yumurta ikizi olan kızları Nazlı... Due to the COVID-19 situation, our team has been trying to support our customers to stay home and safe. We are offering more than 120 different shows in an amazing price. Choose 3 of your favorite... Güneşin Kızları, İnci G ... Gunesin Kizlari Archives - Kinemania TV ... . Choose 3 of your favorite... Güneşin Kızları, İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu tarafından yapılan Sadullah Celen'in yönetmenliğini üstlendiği başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya... Aile, gizem, komedi. Yıldız: Emre Kınay, Evrim Alasya, Burcu Özberk vb. Güneş, 35 yaşında, 3 çocuklu İzmirli bir edebiyat öğretmenidir. 17 yaşındaki birbirinden tamamen zıt karakterli... Güneşin 3 kız vardır. Bunlardan ikisi çift yumurta ikizi Nazlı ve Selin'dir. Bir de en küçük kardeş Pelin vardır. Peri Yılmaz Kimdir? Güneş'in en küçük kızı olan Peri, kendi mutluluğundan çok... Kanal D de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinin konusu, oyuncuları, yapımcısı, yönetmeni, senaristi, reytingleri, ödülleri, yorumları, jenerik müziği, kamera arkası, videoları, haberleri, yazıları, resimleri. Günesin Kizlari (or...