Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öyle Bir Bedel ki e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öyle Bir Bedel ki PDF EPUB


Gonca Çiftçioğulları

Öyle Bir Bedel ki - Gonca Çiftçioğulları pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gonca Çiftçioğulları
DOSYA BOYUTU 3,38
TARİH 2015-05-30
ISBN 6059817028
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var. Sevgi ırmağı bir yandan mutluluk denizine akarken diğer yandan hüzne kanat çırpmakta. Bedeli bu kadar ağır olmamalıydı aşkın… İki kız kardeş ve birbirlerinden habersiz gönül verdikleri adam. Hastane koridorları belki aşk denilen şeyi görmüştü ama böylesine hiç tanık olmamıştı. Yüreğindeki sesin yankısını, meslektaşının yüreğinden duyacak mı Aslı? Yoksa bedenini iyileştirdiği gibi yüreğindeki yarayı da saracak mı doktoru Canan’ın. Doğru ya bir kalpte iki aşk taşınmaz ki.Acaba aşk mutluluk tınısını kimin kulağına fısıldayacak?Bir aşk hikâyesi hiç bu kadar çekmemişti okuyucuyu içerisine. Kitabı okurken bazen acının, hüznün, kaybedişin gözyaşlarını dökerken bazen de mutluluk damlalarının verdiği sevinci, umudu yaşayacaksınız. Yazar ustaca kurguladığı romanını, zengin konuşma metinleriyle destekleyerek okuyucuyu aşkın içine çekmiş, onların da hikâyeyi yaşamasını sağlamış. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki’nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek. Okuduğunuz her sayfa, sizi sonraki sayfaya itecek ve kitabı nasıl bitirdiğinizi anlayamayacaksınız.

...le bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var ... Öyle Bir Bedel Ki - Gonca Çiftçioğulları ... . Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki adlı romanın her sayfasını farklı bir heyecanla… Gonca ÇİFTÇİOĞULLARI'nın en son çıkan kitabı "Öyle Bir Bedel ki"... biri olarak okuduğum Öyle Bir Bedel ki" adlı romanına naçizane yorumumu yazıp kitap dostlarıyla paylaşmak istedim. Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herke ... Kitap yorumu: öyle bir bedel ki - gonca çiftçioğulları ... . Öyle bir yol ayrımındayım ki bir tarafta aşk, diğer tarafta her şey ve herkes var. Bir çırpıda, nefes nefese okuyacağınız Öyle Bir Bedel Ki'nin her sayfası sizi farklı bir heyecana sürükleyecek....