Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Köy İmamının Günlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Köy İmamının Günlüğü PDF EPUB


Cüneyt Melik

Bir Köy İmamının Günlüğü - Cüneyt Melik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cüneyt Melik
DOSYA BOYUTU 9,39
TARİH 2015-06-05
ISBN 6051485614
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen; içinde yer aldığı toplumu benimseyen ama onları eleştirmekten de geri durmayan; katıksız bir inanca sahip olmasına rağmen kalbine doğan şüphelerden kurtulamayan; sanata, edebiyata meraklı, modern çağı iyi bilen yine de çağın getirdiklerini bir türlü kabullenemeyen bir köy imamının öyküsü bu.

...z, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor ... Bir Köy İmamının Günlüğü | bkmkitap.com ... . Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla... bir köy imamının günlüğü. şükela: tümü | bugün. bir kitap gibi görünse de okuyucuyu duygusal anlamda etkileyebilen bir kitap. ismi saklı bir imam tarafından kaleme alınmış gerçek bir hikaye. BİR KÖY İMAMININ GÜNLÜĞÜ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. 13x19 cm Bir Köy İmamının Günlüğü bu za ... Bir Köy İmamının Günlüğü - Ekşi Sözlük ... . 13x19 cm Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlat...