Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Senden Çok Uzakta e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Senden Çok Uzakta PDF EPUB


Sebahattin Demiray

Senden Çok Uzakta - Sebahattin Demiray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sebahattin Demiray
DOSYA BOYUTU 10,85
TARİH 2012-02-13
ISBN 9944825030
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ben sana kavuşma umuduyla otuz yedi yıl önce çıktığım yolculuğu nihayet sonlandıracağımı hayal ederken, farkında olmadan yaptığın o hoş sürprizlere bir yenisini daha ekleyip, şehrin bir caddesinde, bir ara sokakta ya da bir köşe başında aniden karşıma çıkıvereceğini çok iyi biliyorum.Sen her zamanki gibi farkıma bile varmadan yanımdan geçip giderken ben hemen o an çehremi görebilmek için hiç tanımadığım insanlardan ayna dileneceğim. Mağazaların camekanlarına koşmayı akıl edeceğim sonra.İyice seyrekleşip, beyazlaşan saçlarına elleriyle dokunan, parmaklarını yüzündeki çizgilerde gezdiren vitrindeki yansımama bakacağım. "Bu ben miyim?" diye mırıldanırken sesimin titrediğini kederle fark edeceğim.Sonra parmaklarımı ceplerinden birinde, bir kutunun içinde küçücük bir karınca taşıdığım eski ceketimin üzerinde gezdireceğim. Eğilip paçaları çamurlu pantolonuma dokunurken toz toprak içerisindeki ayakkabılarımı görünce benim ben olduğumdan iyice emin olacağım.Doğrulup, hiçbir şeyden habersiz yürüyüp gidişine şaşkınlıkla bakacağım.İşte o an hiçbir zaman eline ulaşmasını ve okumanı istemediğim, ismini bile bilmediğim ücra kasabaların postanelerinde kaybolmasını dilediğim bir mektup daha yazmaya karar vereceğim sana.O gün kesinlikle şehre usul usul, ruhumu üşüten bir yağmur yağacak, biliyorum. Ben her defasında yaptığım gibi gidip bir saçak altında sabırla pinekleyeceğim. Ege Denizi'nin köpüklü dalgalarına bir an önce karışmak için telaşla, Akrepol'den Sintagma Meydanı'nın mazgallarına doğru önümden akıp giden bulanık sel sularına bakıp, dalıp gideceğim."Unutmalıyım, unutmalıyım artık," diye mırıldanarak telkinde bulunup, kendimi teselli etmeye çalışacağım. Çünkü biliyorum, kırık bir kalbin en iyi ilacı zayıf bir hafızadır.

..., Giriyorum geceye, Senden çok uzakta, Sapsarı çiçekler Çok uzakta aradım durdum çıldırıp durdum ... SİNEM - YAĞMUR (DREAM MİX) (SENDEN ÇOK UZAKTA... - YouTube ... . Joshua Okan Yılmaz. .. haluk levent geri döndü şimdi sıra sende Murat abi.. Senden uzakta uzak kaldım her yanıma. Arayıp durdum kendimi seni bulmaya. Πριν 7 χρόνια. Şarkı Sözü (Lyrics) Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç kederlerdeyim İnan tatlım kandım senin aşkına Her yağmur ... Sinem - yağmur (dream mix) (senden çok uzakta bir yerlerdeyim). 04:51. Senden cok uzakda. 00:59. Yaz ... Senden Çok Uzaklarda Bir Yerlerdeyim... - Video... | videoindirelim.com ... ... Sinem - yağmur (dream mix) (senden çok uzakta bir yerlerdeyim). 04:51. Senden cok uzakda. 00:59. Yaz Yağmuru (COVER) - Senden Çok Uzakta Bir Yerlerdeyim / Altuğ Lokumcu. albümde yer alan şarkılar : 01- senden çok uzakta 02- yağmurlar altında 03- kolaysa 04- dön 05- istanbul alev alev 06- hayal / çöz iplerimi 07- bir küçük aşk şarkısı 08- duvarlar 09- nedir aşk? Read Susarak Gidiyorum from the story Senden Çok Uzakta by feyzaqaziantep (Feyza GAZİANTEP) with 446 reads. pişmanlık, ozlem, ayrılık. Uzaklarda bir yerde... Kaçıyorum kendime.. Senden çok uzakta En yeni Senden Çok Uzakta kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Murat kekilli - senden uzakta - 2010 kalbimdeki darp albümünden... ♬ Sinem "Yaz Yağmuru" Sans Music version (c) 2017 Lyrics: Senden çok uzakta bir yerlerdeyim Bazen sevinç kederlerdeyim İnan tatlım kandım senin aşkına Her yağmur yağdığında Gözlerin hep... Sinem - Yaz Yağmuru 04:51 ~ Senden Cok Uzak da Biryerlerdeyim ~ SİNEM - YAĞMUR (DREAM MİX) (SENDEN ÇOK UZAKTA BİR YERLERDEYİM) Sinem Saniye Yaz Yağmuru - Farsi subtitle... Aldığın her nefeste İçine çektiğin ben olacağım Seni her düşündüğümde Isınacak ısınacak Bulutlara çıkacağım. Sonra yağmur olup yağacak Üzerine akacağım… Şarkı Adı...