Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Komünist Ufuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Komünist Ufuk PDF EPUB


Slavoj Zizek

Komünist Ufuk - Slavoj Zizek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Slavoj Zizek
DOSYA BOYUTU 8,55
TARİH 2012-02-02
ISBN 6058768970
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Bugün Komünizm bir çözümün adı değil, bir sorunun adı¬dır: Bütün boyutlarıyla bir paylaşım sorunudur yaşamımızın; özü olan doğanın paylaşımı sorunu, biyogenetik paylaşımı¬mızla ilgili sorun, kültürel paylaşım ("entelektüel mülkiyet") sorunu ve sonuncu ama en önemli olan hiç kimse dışarıda bırakılmadan evrensel insanlık alanının paylaşımı sorunu.Çözüm her neyse, bu sorunu çözmelidir. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zi¬hinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Bu imkansız mıdır? Cevabımız başladığım konunun etrafında dolaşan paradoks olmalıdır:Soyons realistes, demandons l'impossible [Gerçekçi ol im¬kansızı iste].Gerçekte bugün için ütopya olan, sorunlarımızı varolan sis¬temde mütevazı dönüşümlerle çözebileceğimize İnanmaktır."

...CB)... "KOMÜNİST UFUK". için 32 sonuç bulundu Mesele Dergisi Ocak 2016 Kaypakkaya'yı Okumak, Adele ve Ahmet Kaya, Özgür Cazdan Bugüne, Kaosta Komünist Ufuk, Fikret Başkaya Söyleşisi ... Komünist Ufuk ... . Egemen bir sistem olduğundan bu yana kapitalizmin tek alternatifi komünizmdir. Komünist ufuk yokluğu, kapitalizmin ebedi bir düzen olduğu savını güçlendirmektedir. İşgal Hareketi ve Parti? gibi altı geniş alt başlıktan oluşan Komünist Ufuk?un içeriğine yön verdiğini okur fark edecektir. Komünist Ufuk, geçerliliği tartışmalı tezlerine rağmen okunmaya değer bir kitap. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasını ... Komünist Ufuk ... . Komünist Ufuk, geçerliliği tartışmalı tezlerine rağmen okunmaya değer bir kitap. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Komünist Ufuk, ekonomik krizlerin, halk ayaklanmalarının, hak arayış hareketlerinin giderek daha görünür ve belirleyici hale geldiği, buna karşılık komünist idealin giderek... 11.25 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Komünist Ufuk. ISBN 13: 9789750828942. Mevcut sistemin açmazlarından bir çıkış yolu, yeni bir kolektif siyaset arayışında olanlar için elzem bir kitap "Komünist Ufuk". Kitap Adı : Komünist Ufuk Yazar : Jodi Dean Çevirmen : Nurettin Elhüseyni Yayınevi : YKY Tür : Politika Fiyat : 11 TL. Mevcut sistemin açmazlarından bir çıkış yolu... Komünist Ufuk. Komünizm 1989'da öldü mü yoksa ufkumuzu belirlemeye devam mı ediyor? Komünist Ufuk Jodi Dean Çeviren: Nurettin Elhüseyni 145 Sayfa, 11 TL Yapı Kredi Yayınları. 11.40 TL. Alvaro Garcia Linera'nın bir zamanlar dediği gibi, bu, ufkumuzun Komünist kalmak zorunda olmasının nedenidir, içinde devindiğimiz zihinsel bir alan olarak bu ufuk ulaşılamaz bir ideal değildir. Yapı Kredi Yayınları'ndan çıkan Komünist Ufuk, ekonomik krizlerin, halk ayaklanmalarının, hak ...