Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) PDF EPUB


Seyri M. Ali Eşmeli

Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) - Seyri M. Ali Eşmeli pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seyri M. Ali Eşmeli
DOSYA BOYUTU 5,26
TARİH 2015-06-02
ISBN 6056553660
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Önce gönüllerdeki aşk,Hazret-i Peygamber’deki aşka hicret etmeli ki; gerçek bir aşk hüviyetini kazansın.Hidâyet ve îmânımız,O’ndaki hidâyet ve îmâna hicret etmeli ki; başkalığın benceleri ve pençelerinde boğulmaktan kurtulup sırât-ı müstakîm üzere olsun.Fikrimiz, irfanımız, basîretimiz, insanlığımız, hakikatimiz, vuslatımız, her şeyimiz ve her meselemiz,O’na hicret etmeli ki, O’ndaki hâle bürünsün ve huzûr-i ilâhîde kabûle lâyık görülsün.En sevgili Peygamber'e kim hicret eder,Seyrî, ona Allâh, ebedî rahmet eder!Kirlenmiş, çamurlanmış ve bozulmuş sular,göklere hicret edince; nasıl saf, tertemiz ve billûr bir hâle gelip şifâya, rahmete dönüşüyorsa,âhirzamanda bozuk fikir, felsefe, kirli mantık ve sakat heveslerle perişan olan insanlık da,yerlerin ve göklerin habîbine hicret edince, hiç şüphesiz ki, pırıl pırıl bir şahsiyete, müstesnâ bir âbideye dönüşür. 

...kli). Seyri M. Ali YÜZAKI YAYINCILIK. Önce gönüllerdeki aşk, Hazret-i Peygamber`deki aşka hicret etmeli ki; gerçek bir aşk hüviyetini kazansın ... Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) - Seyri M. Ali Eşmeli | kitapyurdu.com ... . Akhisar da sabah namazında buluşuyoruz etkinliğine bu hafta hicret camiinde devam edildi. Get in touch with hicret kaya (@hicret1905) — 220 answers, 490 likes. Ask anything you want to learn about hicret kaya by getting answers on ASKfm. x2 G#m B F# Siyah beyaz düşlerimin, yarattığı bir cümleyim. E Özneyi yüklemi soran yok soran yok G#m B F# Sensizlik sokağında, kaybolmuş bir yerdeyim G#m Tek bir tane çıkış yok. ... Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) ... . E Özneyi yüklemi soran yok soran yok G#m B F# Sensizlik sokağında, kaybolmuş bir yerdeyim G#m Tek bir tane çıkış yok....