Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gönül Bu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gönül Bu PDF EPUB


Mahmut Topbaşlı

Gönül Bu - Mahmut Topbaşlı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mahmut Topbaşlı
DOSYA BOYUTU 3,61
TARİH 2015-06-02
ISBN 6056553684
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gönül bu, koştukça koşmak istiyor,Yüce dorukları aşmak istiyor...Suya hasret toprakları besleyip,Sonra enginlere taşmak istiyor.Dört yana uzayan sarmaşıklarla,Mahzun gönüllerde coşmak istiyor.Umutlara yuva olan yürekle,Sabrın potasında pişmek istiyor.Ebabilce kanat açıp yarına,Fillerin yolunu eşmek istiyor.Günbeyli huzmeli, ak ışıklarla,Karanlık geceye düşmek istiyor.

...ağla gönül Ağla gönül, ağla gönül Bu zaman ahir zamandır Gülme gülme, ağla gönül ... Ibrahim Tatlises Bu Gonul Azmi Kahrini Cekti - YouTube ... . Ebu Bekir Sıddık Veli O'dur Peygamberin yâri Hani Ömer, Osman, Ali? GÖNÜL BU. ₺ 11,20. GÖNÜL BU adet. Sepete Ekle. ...Dolu sevgi tasında gönül bir gençlik masasında İkimiz arasında bu gönül Ah bu gönül şarkıları. O zamanlarda yaşayamamış olsakta bu şarkılarla geçmişi bugünde solu dolu yaşıyoruz sevginize sağlık. gönül **** Ebubekir sıddık veli olur peygamberin yâri Hani Ömer, Osman, Ali gülme gül ... Gel Gönül Bu Aşkı Unut Sende | İzlesene.com ... . gönül **** Ebubekir sıddık veli olur peygamberin yâri Hani Ömer, Osman, Ali gülme gülme ağla gönül Ağla gönül ağla gönül ağla gönül ağla gönül Bu zaman Ahirzamandır gülme gülme ağla gönül... Dilimdeki bülbüldür bu gönül Ah! bu gönül şarkıları. Dolu sevgi tasında gönül bir gençlik masasında. Taşır senin adını bu gönül Ah! bu gönül şarkıları. gönül bu neden söz dinlemez ağlar. gönül bu, neden söz dinlemez ağlar sevdam bu, her an kalbimi dağlar ben ölümüne sevdim, sen terkedip gittin o meleğimdi o, o herşeyimdi o. Seninle doğan güldür bu gönül Ah bu gönül şarkıları Dilimdeki bülbüldür bu gönül Ah bu gönül Dolu sevgi tasında gönül bir gençlik masasında İkimiz arasında bu gönül Ah bu gönül şarkıları. Bu sayfada Zonguldak yöresine ait Sabret Gönül Bu Hasretlik türküsünün sözleri bulunmaktadır. Sabret gönül bu hasretlik gün olur biter Çekilen acılar yavrum gün olur biter. Gönül bu aşktan geçer mi, Geçse yolunu seçer mi, Kış gününde gül açar mı? ( Gönül Bu başlıklı yazı Şiirle.ŞAİRİ tarafından 24.12.2014 tarihinde sitemize eklenmiştir. Yetimhanede büyüyüp hemşire olan Gönül aynı hastanenin beyin cerrahı olan güçlü ve zengin Tekin'le evlenme hazırlıkları yaparken onunla ilgili korkunç iddialar duyar. 'Yetmez mi bu kadar ...