Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bizim Okul Bi’ Acayip 12 Kitaplık Tam e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bizim Okul Bi’ Acayip 12 Kitaplık Tam PDF EPUB


Dan Gutman

Bizim Okul Bi’ Acayip 12 Kitaplık Tam - Dan Gutman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dan Gutman
DOSYA BOYUTU 4,89
TARİH 2018-07-18
ISBN 9990030006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çok garip bir okul burası! İkinci sınıfların öğretmeni Bayan Daisy okumayı, yazmayı, toplama ve çıkarma yapmayı bilmiyor. Dünya tarihinde böyle bir öğretmen yoktur.Ya okul müdürü Bay Klutz'a ne demeli? O da bayrak direğinden aşağı sarkıyor. Kel kafasını turuncuya boyuyor. Öğrencilerle olmadık iddialara giriyor.A.J., Michael, Ryan, Andrea, Emily ve diğerleri öğretmenlerinin çıldırdığını düşünüyorlar ve onlara yardım etmek istiyorlar. Ama bu hiç kolay olmayacak!

... Okul Bi' Acayip #14 : Tam Bir Curcuna ! 12 12 ... Bizim Okul Bi' Acayip 12 Kitaplık Tam - Dan Gutman | kitapyurdu.com ... . Tuba Öztürk. Süper Etkinlikler Renkler Şekiller. 234 TL. Çok garip bir okul burası! İkinci sınıfların öğretmeni Bayan Daisy okumayı, yazmayı, toplama ve çıkarma yapmayı bilmiyor. Dünya tarihinde böyle bir öğretmen yoktur. Çok garip bir okul burası! İkinci sınıfların öğretmeni Bayan Daisy okumayı, yazmayı, toplama ve çıkarma yapmayı bilmiyor. Dünya tarihinde böyle bir öğretmen yoktu ... Bizim Okul Bi' Acayip 12 Kitaplık Tam - Dan Gutman | kitapyurdu.com ... . Dünya tarihinde böyle bir öğretmen yoktur. Bizim Okul Bi' Acayip - Tam Bir Curcuna (Ciltli) Edebi Kurgu. Bizim Okul Bi'Acayip! Aramızda Kalsın! Ders Kitapları. Bizim Okul Bi Acayip 14 Tam Bir Curcuna Epsilon Yayıncılık Dan Gutman. ...Temel Eser 7-12 Yaş Bilim Biyografi-Otobiyografi Çocuk Eğitimi Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Bizim Okul Bi Acayip 03 Eğlenmek Bizim de Hakkımız Ciltli. Dan Gutman. Epsilon Yayınları. 276.12 TL. Çok garip bir okul burası! İkinci sınıfların öğretmeni Bayan Daisy okumayı, yazmayı, toplama ve çıkarma yapmayı bilmiyor. Dünya tarihinde böyle bir öğretmen yoktur....