Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aynaya Yazılan Mektuplar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aynaya Yazılan Mektuplar PDF EPUB


Şenol Tombaş

Aynaya Yazılan Mektuplar - Şenol Tombaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şenol Tombaş
DOSYA BOYUTU 7,41
TARİH 2015-05-29
ISBN 6055014360
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bu Bahar Sonbahar” öykü kitabı ile iyi bir çıkış yakalayan yazarın: “Aynaya Yazılan Mektuplar” eseriyle de başarısını zirveye taşıyacağı gözükmektedir. Gelenekten aldığı sırrı, çağın insanına ustalıkla anlatmakta bir hayli maharetli…Öyle hikâyeler vardır ki “hikâye” değildir onlar, sonsuzluk aynasında durmadan yanan mektuplardır. Yazar, öykülerini öyle güzel bir üslupla anlatıyor ki; kedere, aşka, dostluğa, hülasa yaşama dair daha önce hiç fark edemediğimiz ayrıntıları ustalıkla iğnenin deliğinden geçirerek gönlümüze işliyor. Tombaş, öykü karakterlerini çok iyi tanıyor. Toplumun viranesinde yaşayan bu kahramanları, hemen sevgiyle kucaklarız. Asla mücadeleden yılmayan kitabın hikâye kahramanları, bir anda “kahramanımız” oluverir. Öyle dalarız ki bu atmosfere, aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız.Yazarın dediği gibi: “Hayat, hikâyeden okunur!” O hâlde hazır mısınız; “Aynaya Yazılan Mektuplar” ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya?“Ah Gülina ah!.. Bir gün beni zorla hastaneye götürdüler. Bana ne dediler biliyor musun?Senin gibi birisinin ‘olmadığını’ söylediler. Boğazını sıkıyordum o doktorların, elimden zor aldılar. Ama merak etme, dedim ki onlara:—Sizin göremedikleriniz, yok olduğu anlamına mı geliyor? Geceleri güneş görünmüyorsa, artık yok mudur? Demek, siz sabahtan habersizsiniz! Sonra ne oldu biliyor musun?Bana deli raporu yazdılar… İşte, ben o günden beri bu deli raporuyla geçiniyorum! Sana bu küçük ayrıntıları anlatmadığım için özür dilerim! Ama şimdi sen de benim gibi yerdesin, benim gibi yüzünde çizikler var. Şimdi beni daha iyi anladın değil mi? O yüzden seni yerden kaldırmadım. Ne bileyim, belki de bana daha yakın olmanı ve düşlerimin içine girmeni istedim. Kızmadın değil mi bana?”

...hazır mısınız; Aynaya Yazılan Mektuplar ı okumaya? Hayır, kendi yüzümüze tefekkür ederek bakmaya? Ah Gülina ah! ... Aynaya Yazılan Mektuplar - Şenol Tombaş | kitapyurdu.com ... .. Bu yazılan mektup türü de bize bu dönemlerde mektup dili oldukça ağır ve süslüydü. Mektuplar, eski edebiyatımızda münşeat, mektubat denilen eserlerde toplanmıştır. Öyle dalarız ki bu atmosfere, aslında ne kadar da onlarla içi içe yaşadığımızı anlarız. Yazarın dediği gibi: "Hayat, hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? Ay ... Aynaya Yazılan Mektuplar Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . Yazarın dediği gibi: "Hayat, hikâyeden okunur!" O hâlde hazır mısınız; "Aynaya Yazılan Mektuplar" ı okumaya? Aynaya yazılan mektuplar. ISBNp: 9786055014360....