Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer PDF EPUB


Oliver Bowden

Assassin’s CreedSuikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oliver Bowden
DOSYA BOYUTU 12,89
TARİH 2015-06-01
ISBN 9944829953
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

HAKİKAT KANLA YAZILACAK! Marco’nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı – Yoldaşlık’ın en olağanüstü Assasinlerinden Altaïr’in hikâyesini… Son derece zor ve korkutucu bir görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü’nün, yani Suikastçının İnancı’nın da gerçek anlamını görüp anlayacaktı. Tarikata olan bağlılığını ispat etmesi gereken Altaïr, aralarında Tapınakçıların lideri Robert de Sable’ın da bulunduğu dokuz ölümcül düşmanını ortadan kaldırmak zorundaydı. Altaïr’in yaşam öyküsünün ilk kez anlatıldığı bu kitapta, tarihin gidişatını değiştirecek bir serüven sizleri bekliyor. Tapınakçı komplosuna karşı Altaïr’in giriştiği bitmek bilmeyen mücadele… Hem şaşırtıcı hem de trajik tarafları olan aile hayatı… Ve en sonunda eski bir arkadaşının ihaneti... Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı’yla!..

...ncı. Oliver Bowden. Epsilon Yayıncılık ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Fiyatı ... . 27.67 TL. Hem şaşırtıcı hem de trajik tarafları olan aile hayatı… Ve en sonunda eski bir arkadaşının ihaneti... Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı'yla!. 29.63 TL. Hem şaşırtıcı hem de trajik tarafları olan aile hayatı… Ve en sonunda eski bir arkadaşının ihaneti... Hakikat kanla yazılacak! Kanla ve Suikastçının İnancı'yla!. Oliver Bowden. Hakikat kanla yazılacak! ... Assassin's Creed Suikastçının İnancı / Gizli Sefer - Oliver Bowden ... . Oliver Bowden. Hakikat kanla yazılacak! Marco'nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı - Yoldaşlık'ın en olağanüstü Assasinlerinden... Not: HTML'e dönüştürülmez! Devam. Assassin's Creed Suikastçının İnancı/Gizli Sefer. Yorum Yapın. Adınız Son derece zor ve korkutucu bir görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü'nün, yani Suikastçının İnancı'nın da gerçek anlamını... Oliver Bowden. Hakikat kanla yazılacak!Marco'nun babası Niccolò Polo, tüm hayatı boyunca sır olarak tuttuğu hikâyeyi en sonunda anlatmaya başlayacaktı - Yoldaşlık'ın en olağanüstü Assasinlerinden... Sepete at. Ürün detayı. Assassins Creed : Suikastçının İnancı : Yoldaşlık. Oliver Bowden. Assassin's Creed : Suikastçının İnancı 7 : Kara Sancak. Oliver Bowden. Epsilon. ...görevle yola çıkan Altaïr, Kutsal Toprakların dört bir yanında düşmanlarının canını alırken Assasin Amentüsü'nün, yani Suikastçının İnancı'nın da gerçek anlamını görüp anlayacaktı. Kanla ve Suikastçının İnancı'yla!.. (Tanıtım Bülteninden)....